Obserwuj w Google News

Cleo szczerze: "Nikt nie złowił mojego wianka". Fani są zaskoczeni

2 min. czytania
21.06.2023 16:58
Zareaguj Reakcja

Cleo postanowiła się otworzyć na temat swoich relacji z mężczyznami. Zdradziła, że mimo "puszczania wianków", nikt ich nie złowił. Dlaczego?

Cleo
fot. Splash News/EAST NEWS

Czy Cleo ma chłopka? Artystka postanowiła opowiedzieć o swoim życiu uczuciowym w popularnej śniadaniówce.

Cleo szczerze o związkach

Chociaż Cleo od dawna prowadzi solową karierę, nadal jest kojarzona z głośną współpracą z Donatanem i Eurowizją 2014. Do jest jednak kojarzona z popkulturowym postrzeganiem słowiańszczyzny.

Redakcja poleca

Jak podaje Kobieta WP.pl, Cleo pojawiła się jako gościni "Dzień Dobry TVN". W jednym z wydań rozmawiano o Nocy Kupały - słowiańskim święcie, które wypada z 23 na 24 czerwca. Piosenkarka zdradziła, że wielokrotnie wypełniała część z dawnych rytuałów, między innymi puszczaniu wianków na rzece. Według Słowian, panny które marzą o miłości, podczas Nocy Kupały musiały umieścić stroik w wodzie. Kawalerowie mieli je wyławiać, tym samym parować się z szukającymi drugiej połówki kobietami.

Niejeden wianek puściłam, ale odpowiedni wybranek jeszcze nie złowił mojego wianka.

Artystka tym samym zdradziła, że jest singielką. Jeszcze do niedawna była w związku z mężczyzną o imieniu Artur, ale miłość się skończyła. Cleo nie powiedziała jednak, dlaczego rozstała się z partnerem.

Cleo szuka miłości

Gwiazda postanowiła powiedzieć na wizji TVN, jakiej osoby szuka. Podała bardzo konkretne cechy idealnego partnera.

Bardzo bym nie chciała, żeby ktoś patrzył na mnie przez pryzmat osoby znanej z telewizora czy ze sceny. Chciałabym, żeby moje serducho oczarowała osoba, która pokocha Joannę, a nie Cleo.

Nie jest to jednak łatwe, kiedy jest się osobą powszechnie rozpoznawaną. Gwiazdy mają o wiele mniejszą prywatność niż zwyczajni ludzie. Ciężej im zaufać nieznajomym, którzy wchodzą do relacji z większą wiedzą na temat drugiej osoby. Potencjalni partnerzy mogą też błędnie kierować się wizerunkiem scenicznym artystów, a nie ich rzeczywistym obrazem, co prowadzi do wielu problemów. Mamy jednak nadzieję, że w tę Noc Kupały, ktoś złowi wianek Cleo.

Redakcja poleca

RadioZET.pl/Kobieta WP.pl