Obserwuj w Google News

Asia z "Chłopaków do wzięcia" już tak nie wygląda. Rysiek pęka z dumy nad jej metamorfozą

2 min. czytania
19.05.2023 23:16
Zareaguj Reakcja

Znana z programu "Chłopaki do wzięcia" Asia Wielocha poddała się fryzjerskiej metamorfozie i zmieniła kolor włosów. Co ciekawe, w jej przemianie maczał palce Rysiek "Szczena". To on pochwalił się odmienioną żoną na TikToku.

Asia z "Chłopaki do wzięcia"
fot. Instagram:@asiawielocha

Asia Wielocha pojawiła się w programie "Chłopaki do wzięcia" jako dziewczyna Ryśka Dąbrowskiego "Szczeny". Zasłynęła tam stwierdzeniem, że "jak kobietę boli ząb, to znaczy, że jest w ciąży". Marząca o miłości sympatyczna blondynka czekała aż jej ukochany wyjdzie z więzienia. W międzyczasie przeszła radykalną zmianę wyglądu i za namową otoczenia próbowała swoich sił jako instagramowa influencerka. Dzisiaj Asia i Rysiek mają synka. Szczenie udało się odkuć dzięki walkom w VIP MMA. Niestety w związku pary nadal bywa burzowo. Po jednej z ostatnich awantur Dąbrowskim odebrano dziecko.

Bon rozdaje Radio ZET. Zgłoś się do naszej zabawy i wygraj gotówkę na wakacje!

Redakcja poleca

Chłopaki do wzięcia: Rysiek "Szczena" przefarbował włosy Asi

Tymczasem Rysiek Dąbrowski zaczął brylować na TikToku, gdzie założył sobie konto. W ostatnich filmikach potwierdził, że jego słynny dom z programu został zburzony. Na pytania internautów, co się dzieje z jego synkiem, odpowiadał zdawkowo, że wszystko z nim w porządku. Dla niepoznaki wstawił stare zdjęcie z rodziną znad morza. 

Na profilu Ryśku pojawiło się zdjęcie Asi w nowej fryzurze. Rysiek pochwalił się metamorfozą żony i dodał, że to on samodzielnie przefarbował jej włosy na marchewkę. 

A wiecie, że ja sam stworzyłem tę nową fryzurę, czyli nałożyłem kolor? Myślę, że fajnie wyszło jak na pierwszy raz. A wy co o tym myślicie? - zagaił. 

Ruda Asia spodobała się internautom, choć część zdecydowanie wolała ją w blondzie. Ostatnio swoją metamorfozą pochwaliła się też Karina Koch z "Chłopaków do wzięcia". Żonie Jarka Mergnera również udało się podbić serca followersów. 

Zobacz także:  Internauci zachwyceni żoną Jarusia z "Chłopaków do wzięcia". "Przesympatyczna kobieta"