Obserwuj w Google News

Karina z "Chłopaków do wzięcia" przeszła olbrzymią metamorfozę. Pokazała zdjęcia

2 min. czytania
15.05.2023 14:47
Zareaguj Reakcja

Karina Koch z "Chłopaków do wzięcia" pokazała się w blondzie. Tak wyglądała przed programem. Co za zmiana!

Karina Koch
fot. Facebook/Karina i Stefan Koch - rodzeństwo Koch/screen

Serial dokumentalny " Chłopaki do wzięcia" od początku emisji ma liczne grono fanów. Choć bohaterowie wywołują mnóstwo kontrowersji i pojawiają się głosy, że telenowela dokumentalna jest "promocją patologii", to jednak historie i przygody osób występujących w serialu, często są barwne i zaskakujące. Jedną z bohaterek "Chłopaków do wzięcia" jest Karina Koch, która cieszy się sympatią widzów. Właśnie w mediach społecznościowych bohaterka pokazała swoje stare zdjęcia. Okazuje się, że przeszła dużą metamorfozę.

Karina z "Chłopaków do wzięcia" była blondynką. Mocno się zmieniła

Telenowela dokumentalna "Chłopaki do wzięcia" emitowana jest w Polsacie już od 11 lat. Przez ten czas przed kamerą przewinęły się dziesiątki bohaterów, z których niektórzy zyskali dużą rozpoznawalność - jak Szczena, Bandziorek, czy Jaruś. Uczestniczką kilku ostatnich sezonów jest Karina Koch, która w programie wcześniej pojawiała się z bratem. Ten jednak znalazł miłość i zniknął z programu. Rodzeństwo prowadzi wspólny profil na Facebooku, gdzie zgromadziło się spore grono fanów - ponad 42 tysiące. Karina często dzieli się z nimi różnymi materiałami ze swojego życia, a ostatnio pokazała swoje stare zdjęcia z czasów, kiedy była blondynką. Na tych starych zdjęciach wyraźnie widać, jak uczestniczka "Chłopaków" zmieniła się przez lata.

- Mega stare zdjęcie. Robione kalkulatorem. Może znowu sobie taką mocną pasemkę zrobić? - pyta Karina fanów.

Redakcja poleca

Pod wpisem pojawiło się mnóstwo komentarzy od fanów, którzy zauważają, że Karina w tamtym kolorze włosów wyglądała bardzo dobrze i niezwykle delikatnie.

- Bardzo fajnie tu wyglądałaś.
- Ładna dziewczyna, pasuje ci taka fryzura i ten kolor.
- Śliczna fotka i bardzo ładnie w takiej fryzurze i kolorze - piszą internauci.

Oczywiście w komentarzach znalazło się również kilka odmiennych głosów. Nie sposób jednak nie zauważyć, że przez lata Karina bardzo się zmieniła. Też tak uważacie?

Skandale gwiazd
11 Zobacz galerię
fot. EAST NEWS