Obserwuj w Google News

„Szczena” z „Chłopaków do wzięcia” wyszedł z więzienia? Bryluje na TikToku

2 min. czytania
09.05.2023 15:26
Zareaguj Reakcja

Ryszarda „Szczeny” Dąbrowskiego na razie nie uświadczymy w programie „Chłopaki do wzięcia”. Jego telewizyjna kariera została przerwana po tym, gdy trafił do więzienia. Teraz najwidoczniej już jest na wolności, ponieważ zaczął gwiazdorzyć na TikToku.

Ryszard Szczena Dąbrowski Chłopaki do wzięcia
fot. screen Instagram ryszarddabrowski

„Szczena” z programu „Chłopaki do wzięcia” jest jednym z najbardziej charakterystycznych bohaterów tuż obok Jarusia czy Bandziorka. Z czasem Rysiek Dąbrowski zaczął być krytykowany, ponieważ zamiast zmieniać swoje życie na lepsze, ciągle pakował się w problemy.

Fani programu Polsatu mieli za złe Ryśkowi sposób, w jaki traktuje mamę oraz swoją partnerkę, Asię czy też nadużywanie alkoholu. Doszło też nawet do tego, że parze zabrano syna, Marcela. Chłopiec trafił do rodziny zastępczej. Asia i „Szczena” zapewniali, że dziecku nie dzieje się krzywda. Pod koniec 2021 roku wydało się, że Rysiek znowu trafił do więzienia.

Zobacz także:  Co się stało z mamą Ryśka Szczeny z "Chłopaków do wzięcia"? To nagranie łamie serce [WIDEO]

Chłopaki do wzięcia: co dzieje się ze Szczeną?

Wydawało się, że „Szczena” zaczyna wychodzić na prostą, kiedy dostał propozycję zawalczenia na MMA VIP. Chociaż zaczął trenować, to niestety wygrał alkohol. Ryśkowi i Asi zabrano syna po domowej awanturze, ale ci przekonywali, że zrobią wszystko, aby odzyskać chłopca i rozmarzyli się o kolejnym bobasie.

Wydało się też, że to nie pierwsze dziecko Ryśka. Ma mieć córkę z byłą przyjaciółką swojej Asi. Czy coś zmieniło się w relacji pary? Na razie nic nie wiadomo, aby się rozstali. Sam Rysiek na TikToku nazwał kobietę „Moja Asieńka”. Ona sama niedawno dodawała zdjęcie z synem, ale nie poinformowała, czy udało jej się odzyskać chłopca.

Redakcja poleca

Szczena z "Chłopaków do wzięcia" robi karierę na Tik Toku

Wiele wskazuje na to, że Rysiek „Szczena” wyszedł już z więzienia. Gwiazdor „Chłopaków do wzięcia” kilka dni temu założył konto na TikToku. Dodał już kilka filmów. W jednym z nich pokazał zdjęcie ukochanej Asi, a w innym prosił o informacje, jak włączyć zarabianie na platformie.

Czy Rysiek będzie kosił pieniądze na TikToku? Zapewne znajdą się osoby, które wpłacą mu pieniądze. Jednak na żaden zaskakujący kontent raczej nie ma co się szykować. Skończy jak Daniel Magical, który również ma za sobą pobyt w więzieniu i co rusz ma problemy z policją?

Skandale gwiazd
11 Zobacz galerię
fot. EAST NEWS