Obserwuj w Google News

Była żona Krzysztofa Skiby wyjawiła prawdę. Lider Big Cyc oszukiwał Renatę Skibę

2 min. czytania
28.09.2023 13:19
Zareaguj Reakcja

Krzysztof Skiba po ponad 30 latach rozstał się z żoną Renatą. Niedawno wziął ślub z dużo młodszą Karoliną Kempińską. Okazuje się, że lider zespołu Big Cyc oszukiwał pierwszą żonę.

Była żona Krzysztofa Skiby przerywa milczenie. Lider Big Cyc nie był z nią szczery
fot. Jan KUCHARZYK/East News

Ślub Krzysztofa Skiby i Karoliny Kempińskiej, która przyjęła jego nazwisko, wywołał kontrowersje wśród fanów. Głównym ich powodem było 26 lat różnicy między dwojgiem wybranków. Lider zespołu Big Cyc był od 34 lat w małżeństwie z Renatą Skibą. Muzyk deklarował, że rozstanie z byłą żoną odbyło się w zgodzie. Wyszło jednak na jaw, że Krzysztof Skiba nie był szczery w tym temacie.

Renata Skiba opowiedziała o rozstaniu z mężem. Oskarża Krzysztofa Skibę

W grudniu 2022 Krzysztof Skiba poinformował w mediach społecznościowych o rozstaniu z żoną Renatą. Podkreślił wtedy, że od roku byli w separacji. Jak dotąd Renata Skiba nie udzielała się w sprawie byłego męża, ale teraz to się zmieniło. Udzieliła wywiadu, w którym ujawniła kulisy rozstania z Krzysztofem Skibą.

– Przypadkiem znalazłam niepodważalny dowód świadczący o zdradzie. Pod koniec 2019 r. Krzysztof Skiba poznał Karolinę Kempińską. Od tego czasu ich wspólne zdjęcia regularnie były zamieszczane w mediach społecznościowych ówczesnej kochanki, z kilkumiesięczną przerwą podczas choroby męża i całkowitego lockdownu – mówiła Renata Skiba w wywiadzie dla ShowNews.

Redakcja poleca

Okazało się, że była żona lidera Big Cyc nie wiedziała nic o jego podwójnym życiu. – Bywał u kochanki w Zgierzu, poznał jej rodzinę, pomieszkiwał tam. Towarzyszyła mu w pracy, podczas występów. Oficjalnie pojawiał się z nią wśród naszych wspólnych znajomych np. członków zespołu Big Cyc. Gdy wyprowadzał się z domu, miał już u niej przygotowany swój gabinet, miejsce do pracy, nowy komputer, czyli tak naprawdę drugi dom – wyznała kobieta.

Rozwody kościelne w polskim show-biznesie. Kto unieważnił swoje małżeństwo?
8 Zobacz galerię
fot. Beata Zawrzel/REPORTER/East News

Renata Skiba szczerze o Karolinie Kempińskiej

Jeszcze gdy Karolina Kempińska była kochanką Krzysztofa Skiby, napisała maila do jego żony. – Domagała się szybkiego rozwodu (choć ja z nią ślubu nie brałam), pouczała, wskazała, jak mamy podzielić nasz majątek, wypominała, co dostały nasze dzieci. Dokonała też oceny naszego 35-letniego małżeństwa i udzieliła mi porad na przyszłość, groziła też „wzięciem sprawy w swoje ręce” i upokorzeniem mnie – wyliczała Renata Skiba.

Zobacz także: Karolina Kempińska rozbiła małżeństwo Krzysztofa Skiby? Zostawiła chłopaka, a on żonę

Była żona Krzysztofa Skiby nie uważa, że między nią a liderem zespołu Big Cyc jest zgoda. Z Karoliną Kempińską miał spotykać się na dwa lata przed rozstaniem z Renatą Skibą.

– Hipokryzję potęguje fakt, że na miesiąc przed wyprowadzką do kochanki przysyłał do mnie SMS-y z miłosnymi wyznaniami (posiadam tę korespondencję). Do końca nie miał odwagi się przyznać do zdrady i dopiero przyparty przeze mnie do muru zrobił to, ale... SMS-em – powiedziała kobieta. Wyznanie Renaty Skiby na pewno nie przejdzie bez echa.

Nie przegap
Tak mieszkają Łukasz i Edyta Golec. Ich dom to prawdziwa góralska ostoja
11 Zobacz galerię
fot. Instagram @edytagolecofficial