Obserwuj w Google News

Krzysztof Skiba nie zawsze był łysy. Pokazał zdjęcie z młodości

2 min. czytania
21.09.2023 16:35
Zareaguj Reakcja

Lider zespołu Big Cyc Krzysztof Skiba jest coraz bardziej zaangażowany w swoją działalność w internecie. Niedawno podzielił się na Instagramie zdjęciem z młodości. Miał na nim bujną czuprynę.

Krzysztof Skiba nie zawsze był łysy. Pokazał zdjęcie z młodości
fot. PIOTR KAMIONKA/REPORTER

Krzysztof Skiba to nie tylko legenda polskiej sceny muzycznej, ale także publicysta. Od pewnego czasu na Instagramie można przeczytać jego komentarze dotyczące aktualnych wydarzeń politycznych. Nie ukrywa przy tym, że nie ma o obozie rządzących najlepszego zdania.

Redakcja poleca

Media interesują się także jego życiem miłosnym, którym także chętnie dzieli się z internautami. Ma już za sobą rozwód, który poprzedzał huczne wesele z dużo młodszą Karoliną Kempińską.

Dziś Skiba stoi jedną nogą w świecie muzyki, drugą w show-biznesie. I najwyraźniej mu to odpowiada – w końcu fani darzą go ogromną sympatią. Niedawno artysta postanowił pokazać internautom archiwalne zdjęcie ze swojej młodości.

Krzysztof Skiba z włosami. Jak lider Big Cyc wyglądał w młodości?

Krzysztof Skiba opublikował na Instagramie okładkę tygodnika „Razem” z 1988 roku. Zdjęcie, które się na niej znalazło, było wykonane w czasach, gdy lider Big Cyc grał w teatrze i podróżował po różnych krajach Europy, wystawiając sztukę.

„Nasze spektakle oparte były na tekstach Mrożka, Gombrowicza i Witkacego. Opisywały zwykle bliżej nieokreślone społeczeństwo żyjące w opresyjnym systemie” – napisał Skiba.

Zwrócił też uwagę na dosyć oczywisty fakt, że na zdjęciu nie miał jeszcze swojej charakterystycznej łysiny. „Piękne czasy, mam jeszcze bujną czuprynę” – oznajmił.

Fanom fotografia najwyraźniej przypadła do gustu. W sekcji pod postem internauci zwracali uwagę na ciekawą urodę, którą Skiba mógł pochwalić się przed laty. „Ale byłeś ładny chłopak!” – brzmi jeden z komentarzy.

Nie przegap
Tak dziś wyglądają gwiazdy „13 posterunku”. Jak zmienili się aktorzy?
19 Zobacz galerię
fot. screen/YouTube/kolońska i szlugi - 13 Posterunek - Trupy w szafie