Obserwuj w Google News

Krzysztof Skiba w ogniu krytyki za post o rozwodzie. "Podstarzały grubasek, żenujące"

2 min. czytania
16.03.2023 22:29
Zareaguj Reakcja

Krzysztof Skiba za pośrednictwem mediów społecznościowych poinformował, że jest już po rozwodzie i spotkał się z głosami krytyki. Ukochanego postanowiła bronić Karolina Kempińska, która także usłyszała kilka przykrych słów. 

Krzysztof Skiba
fot. PIOTR KAMIONKA/REPORTER / EAST NEWS

Krzysztof Skiba wywołał niemałe zamieszanie, kiedy na jaw wyszło, że spotyka się z młodszą o 26 lat Karoliną Kempińską. Członek grupy Big Cyc poinformował, że jest w separacji z żoną, z którą żył przez ponad 30 lat, matką jego dwóch synów. Para musiała mierzyć się z krytyką internautów, to jednak nie wpłynęło na ich świetnie układającą się relację. 13 marca 2023 roku satyryk poinformował, że jest już po rozwodzie, publikując oświadczenie za pośrednictwem mediów społecznościowych. Nie wszystkim internautom spodobała się aktywność Skiby, pod wpisem pojawiły się nieprzychylne komentarze. Karolina postanowiła odnieść się do słów krytyki pod adresem swoim i swojego partnera.

Krzysztof Skiba w ogniu krytyki. Opublikował oświadczenie po rozwodzie

Krzysztof Skiba na swoim profilu na Instagramie poinformował fanów, że jest już po rozwodzie. Pod zdjęciem z nową ukochaną podziękował także prawnikowi.

- Dziś w Sądzie Okręgowy w Gdańsku (Wydział ds. rodzinnych) uzyskałem rozwód za porozumieniem stron i bez orzekania o winie. Dziękuję mecenasowi Krzysztofowi Dudkowi za sprawne i profesjonalne poprowadzenie mojej sprawy. Karolina i ja jesteśmy szczęśliwi - napisał 58-latek.

Niektórzy internauci nadal nie mogą pogodzić się z faktem, że Krzysztof rozstał się z żoną dla sporo młodszej partnerki.

- Ciekawe, czy żona, z którą byłeś w związku przez 30 lat, jest również szczęśliwa. Budowanie szczęścia na nieszczęściu innych zawsze kończy się tak samo.

- Hahaha, pan myśli, że ona pana kocha? Kolejna lansuje się na podstarzałym grubasku. Moralista od siedmiu boleści, żenujące.

- Nie pan pierwszy nie ostatni się rozwiódł dla młodszej partnerki. Życzę państwu jak najlepiej, ale życie zna już historię tych wielkich miłości i jeszcze większych rozczarowań - pisali w komentarzach.

Do gorzkich słów pod adresem wybranka postanowiła odnieść się Karolina Kempińska.

Redakcja poleca

Karolina Kampińska broni Krzysztofa Skiby. Odpowiedziała hejterom

Pod jednym z negatywnych wpisów pojawił się komentarz Karoliny Kempińskiej. Partnerka Skiby w żołnierskich słowach wyjaśniła internautce, że nie powinna zabierać głosu w sprawach, o których niewiele wie. 

- A może warto nie wypowiadać się na tematy osób, z którymi nigdy pani nie rozmawiała? Jeśli szanuje pani Krzysia, to chyba wie pani, że nie związałby się z kimś tylko ze względu na chemię. Tak samo, nie znając relacji między byłymi małżonkami - stwierdziła.

32-latka podkreśliła, że z Krzysztofem łączy ją prawdziwe uczucie i mają zamiar spędzić razem resztę życia.

- Kochamy się i jesteśmy razem i planujemy być całe życie. Bez odbioru. Proszę wypowiadać się na tematy osób, które pani zna - podsumowała.