Obserwuj w Google News

Skiba będzie miał dziecko z nową partnerką? Karolina Kempińska już tego nie ukrywa

2 min. czytania
13.03.2023 09:27
Zareaguj Reakcja

Krzysztof Skiba i Karolina Kempińska zostaną rodzicami? Na Instagramie ukochana muzyka podjęła temat dzieci, a następnie wprost wypowiedziała się o powiększeniu rodziny. Muzyk Big Cyc i jego młodsza o 26 lat partnerka zamierzają zostać rodzicami? 

Krzysztof Skiba i Karolina Kempińska
fot. Instagram:@karokempi

Krzysztof Skiba na początku grudnia 2022 r. pochwalił się zdjęciem z atrakcyjną brunetką. Wkrótce muzyk Big Cyc wyjaśnił, że ponad rok temu zakończył swoje małżeństwo, a obecnie jego partnerką jest Karolina Kempińska. Wkrótce 59-letni Skiba i jego nowa ukochana pojawili się w "Dzień dobry TVN", aby opowiedzieć o swoim związku.

Karolina Kempińska ma 32 lata i pracuje w firmie informatycznej oraz dorabia jako modelka. Zakochanych dzieli spora różnica wieku, lecz zupełnie im to nie przeszkadza, w przeciwieństwie do części internautów, którzy atakują ukochaną muzyka złośliwymi komentarzami. Skiba i Kempińska jednak nie zamierzają kryć się ze swoim uczuciem. Na instagramowych profilach zamieszczają sporo wspólnych zdjęć, a ostatnio partnerka gwiazdora Big Cyc wprost zahaczyła o temat powiększenia rodziny. 

Redakcja poleca

Krzysztof Skiba i Karolina Kempińska będą mieli dzieci? 

Na Instastory Karoliny pojawił się żartobliwy post o treści: Mama: "Po co ci tatuaż?" Tatuaże są drogie, bolą i są na zawsze!". Też mama: "Kiedy wnuki?". 

Obserwatorzy modeli potraktowali mem na serio i zalali jej skrzynkę pytaniami o dziecko. Ona zaś nie omieszkała przedstawić swojego stanowiska na ten temat. Ukochana Krzysztofa Skiby podkreśliła, że nie planuje potomstwa. 

- No i tysiąc wiadomości. Moi drodzy: nie planuję mieć dzieci. To żart i mem, chyba większość mam zadaje takie pytanie. Nie wspomnę o tym, że nie wypada ludzi pytać o dzieci, czy na nich naciskać: niektórzy nie mogą ich mieć, inni dojrzale podejmują decyzję, że nie chcą - wyjaśniła Karolina Kempińska. 

Zobacz także: Krzysztof Skiba ostro reaguje na zarzuty po coming oucie syna

karolonakempinska
fot. Instastory:@karokempi

Dodała, że ma już swoje dwa "bąbelki", czyli ukochane psy i więcej jej do szczęścia nie potrzeba.