Obserwuj w Google News

Dziewczyna Skiby ofiarą przykrych komentarzy. „Nieszczęśliwi ludzie”

2 min. czytania
16.02.2023 22:06
Zareaguj Reakcja

Nowa partnerka Krzysztofa Skiby padła ofiarą nieprzyjemnych komentarzy w mediach społecznościowych. Powodem mają być nadprogramowe kilogramy, które internauci dostrzegli na jej ostatnich zdjęciach. Karolina Kempińska postanowiła zareagować i uciąć przykre docinki.

Karolina Kempińska
fot. Screen Instagram/karokempi

Krzysztof Skiba wywołał niemałe zamieszanie w sieci po tym, jak pochwalił się, że ma nową partnerkę. Lider zespołu „Big Cyc” ogłosił niedawno, że od roku jest w separacji z żoną oraz pokazał światu swoją kolejną ukochaną. Karolina Kempińska nie ma łatwego życia – kobieta musi stale zmagać się z nieprzychylnymi komentarzami w mediach społecznościowych.

Zobacz także:  Skiba o rodzicach ukochanej. „Tata Karoliny jest o rok ode mnie młodszy”

Krzysztof Skiba ma młodszą partnerkę. Chętnie chwali się nową miłością w sieci

Relacja Skiby i Kempińskiej rozwija się w błyskawicznym tempie – zakochani są już zaręczeni i chętnie prezentują w mediach społecznościowych wspólne zdjęcia. Jak tłumaczył muzyk, jego trwające 34 lata małżeństwo się wypaliło, a młoda partnerka jest dla niego „muzą”, dzięki której czuje się młodszy.

Jestem artystą i potrzebuję muzy, a ta młoda kobieta sprawia, że mam energię, chce mi się żyć i czuję, jakbym znowu miał 18 lat! Oczywiście komentarze w plotkarskich mediach były straszne, że stary dziad znalazł sobie młodą laskę

– mówił w rozmowie z portalem „Trojmiasto.wyborcza.pl”.

Nie wszyscy fani dopingują nowej relacji Krzysztofa Skiby. W sieci pojawiły się głosy twierdzące, że młoda kobieta jest z nim tylko dla jego pokaźnego majątku.

Redakcja poleca

Karolina Kempińska w ogniu krytyki. Niełatwo być dziewczyną Skiby

Internauci nie mają litości dla Karoliny Kempińskiej. Niedawno musiała tłumaczyć internautom, że jej relacja z 26 lat starszym gwiazdorem wcale nie ma podłoża materialnego.

Na co dzień pracuję w firmie informatycznej, fotomodelingiem tylko dorabiam, sama od zawsze na siebie zarabiam, nigdy nie chciałam być niczyją utrzymanką i nie jestem (...) Myślę, że nie ma nic bardziej „czystego”, niż uczucie wywodząca się z pięknej przyjaźni i dbania o drugą osobę

 – napisała na swoim instagramowym profilu.

Tym razem „fanom” nie spodobała się sylwetka ukochanej Krzysztofa Skiby, a pod jej nowymi zdjęciami pojawiły się przychylne komentarze. Gwiazdka postanowiła odpowiedzieć.

Dla każdego, kogo tak boli moje +11kg, tu już miałam +8

– napisała pod jedną z ostatnich fotografii pokazują hejterom, że ma do siebie duży dystans.

- U mnie to 11 kilogramów objawia się rozmiarem ubrań więcej, nie uważam jednak, żeby rozmiar M był czymś przerażającym. Szczególnie, że ja to zaraz stracę, a nieszczęśliwi ludzie zawsze będą nieszczęśliwi– podsumowała.

Zgadzacie się?

RadioZet.pl/„Trojmiasto.wyborcza.pl”

Najgłośniejsze rozstania gwiazd w 2022 roku
8 Zobacz galerię
fot. East News, kolaż radiozet.pl