Obserwuj w Google News

Agnieszka Włodarczyk weźmie ślub z Robertem Karasiem. Była w salonie sukien ślubnych

2 min. czytania
28.09.2023 11:39
Zareaguj Reakcja

Agnieszka Włodarczyk jest w związku z Robertem Karasiem. Dwa lata temu urodził im się syn, Milan. Sportowiec zadeklarował, że sformalizuje związek z aktorką. Teraz Agnieszka Włodarczyk zasugerowała, że niebawem weźmie z nim ślub.

Agnieszka Włodarczyk weźmie ślub z Robertem Karasiem. Była w salonie sukien ślubnych
fot. screen/Instagram @agnieszkawlodarczykofficial

Agnieszka Włodarczyk i Robert Karaś są razem od 2020 roku. Oboje byli wcześniej w związkach. Poprzednim partnerem aktorki był Mikołaj Krawczyk, natomiast sportowiec był już w małżeństwie z Natalią Ćwik. Włodarczyk i Karaś doczekali się już dziecka. Niedawno triathlonista ogłosił, że pod koniec tego roku wezmą ślub. Okazuje się, że przygotowania do tego wydarzenia idą pełną parą.

Agnieszka Włodarczyk przygotowuje się do ślubu

Robert Karaś już wcześniej zdradził, że jego związek z Agnieszką Włodarczyk będzie sformalizowany. „Ustaliliśmy z Agnieszką, że na koniec roku bierzemy ślub. Dokładnej daty nie zdradzę” – pisał w relacji na Instagramie w marcu 2023.

Redakcja poleca

Od tamtej pory minęło pół roku i teraz wyszło na jaw, że przyszła żona sportowca szykuje się pomału do ślubu. We wtorek 26 września umieściła zdjęcie w relacji na Instagramie. Aktorka była w salonie sukien ślubnych. Na zdjęciu oznaczyła Roberta Karasia, co sugeruje, że wybrała się na przymiarkę sukni na ślub z obecnym narzeczonym.

Agnieszka Włodarczyk w salonie sukien ślubnych
fot. źródło: screen/Instagram @agnieszkawlodarczykofficial

Czy do ceremonii dojdzie jeszcze w tym roku, tak jak mówił sportowiec? Czas pokaże.

Wcześniejsze związki Agnieszki Włodarczyk i Roberta Karasia

Agnieszka Włodarczyk ma za sobą wiele związków. Kiedy zaczynała karierę w show-biznesie, jej chłopakiem był prezenter Rafał Kosiński. Para rozstała się po czterech latach. Potem aktorka związała się z Jakubem Sićkiem, który jednocześnie był jej menadżerem. Po dziewięciu latach związku rozeszli się. Włodarczyk była też partnerką Mikołaja Krawczyka od 2012 do 2016 roku.

Z kolei Robert Karaś od 2009 roku był związany z Natalią Ćwik. W 2012 pobrali się, jednak w 2019 doszło do rozwodu. Wtedy mówiło się, że Agnieszka Włodarczyk rozbiła małżeństwo triathlonisty.

– Wiele tabloidów pisało, że nie ogłosiłem, że się rozstałem czy wziąłem rozwód, ale ja nie jestem człowiekiem, który będzie informował o prywatnych rzeczach w social mediach – mówił Robert Karaś w „Jeździe z Wujaszkiem”.

Nie przegap
Robert Biedroń, Krzysztof Śmiszek
6 Zobacz galerię
fot. print screen z Krzysztof Śmiszek/Instagram