Obserwuj w Google News

Brat księżnej Kate się wygadał. Wspomniał o Harrym

2 min. czytania
21.07.2023 21:16
Zareaguj Reakcja

Księżna Kate jest najstarsza z trojga rodzeństwa. Middeltonowie trzymają się razem i nie ma opcji, by narobili rodzinie królewskiej i sobie obciachu. Jednak młodszy brat księżnej w jednym z wywiadów zdradził, że wie na temat siostry bardzo ciekawe rzeczy. Wspomniał też o Harrym. „Royalsi” będą źli?

Brat księżnej Kate się wygadał. Wspomniał o Harrym
fot. Paul Hennessy/Splash News/EAST NEWS

Księżna Kate oficjalnie do rodziny królewskiej dołączyła ponad dekadę temu, czyli wtedy, gdy powiedziała księciu Williamowi „tak” przed ołtarzem w Opactwie Westminsterskim. Choć pochodzi z tzw. „dobrej” rodziny, to długo wytykano jej, że nie ma szlacheckiego pochodzenia, ani nawet ważnego tytułu. Kate jednak szybko udowodniła, że jest znacznie lepszą reprezentantką „royalsów” niż czystej krwi Windsorzy.

Zobacz też:  Książę William bawił się w nocnym klubie. Kate nic nie widziała [WIDEO]

Księżna Kate – rodzeństwo

Księżna Kate jest najstarsza z trójki rodzeństwa. Choć Pippa i James przez rozpoznawalność siostry są na świeczniku brytyjskiej prasy, to robią co mogą, by reprezentować rodzinę jak najlepiej. W przeciwieństwie do niektórych (byłych) mieszkańców Pałacu Buckingham. I póki co im się to udaje.

Żadne z rodzeństwa przyszłej królowej nie zostało celebrytą, choć mieli ku temu możliwości. Pippa poświęciła się życiu rodzinnemu i wychowuje trójkę dzieci, a James prowadzi hodowlę psów. Tylko raz na jakiś czas Middeltonowie pojawiają się w przestrzeni publicznej i niedawno trafiła się właśnie taka okazja.

Redakcja poleca

Brat księżnej Kate wspomniał o Harrym

James Middelton pojawił się programie śniadaniowym „Good Morning Britain”, gdzie opowiedział nieco więcej o czworonogach. Wyznał, że ofiarował rodzinie starszej siostry szczeniaka o imieniu Orla. Podobno George, Charlotte i Louis są zachwyceni przyjacielem rodziny. Ba, James kilka lat temu doglądał też psiaki Elżbiety II.

Middelton napomknął też nieco więcej na temat royalsów. Brytyjczykom zaimponowało, jak ciepło mówił o Kate: - Jest moją siostrą i jestem z niej bardzo dumny. Zawsze jestem zdumiony tym, ile ona robi. Ale szczerze mówiąc, jest moją siostrą, więc znam wszystkie jej dziwactwa. A widząc, jak rozkwita w tej roli – powiedział na wizji.

Ku zdziwieniu prowadzących śniadaniówki James Middelton wspomniał też o Harrym. Zauważył, że Kate, Willama i Harrego łączy pewien pozytywny aspekt: - Fantastyczne jest to, że (Kate, William i Harry) otwarcie rozmawiają o swoim własnym zdrowiu psychicznym. To przyznanie się, że mam depresję, było niewiarygodne. Ale dzięki pracy, którą wykonywali na przestrzeni czasu, dali mi tę pewność siebie. Jestem im wdzięczny za to, że skupili się na tym problemie – powiedział.