Obserwuj w Google News

Anna Jurksztowicz i Krzesimir Dębski nie dostali rozwodu. Nowe informacje z sądu

2 min. czytania
30.08.2023 20:28

Anna Jurksztowicz i Krzesimir Dębski ponownie spotkali się w sądzie w sprawie rozwodu. Mimo nadziei piosenkarki, jej małżeństwo nadal się nie zakończyło. Nie ukrywa, że decyzja sądu nie była jej na rękę.

Nowe informacje o rozwodzie Anny Jurksztowicz i Krzesimira Dębskiego
fot. TRICOLORS/East News / GERARD/REPORTER / EAST NEWS

Informacje o rozwodzie Anny Jurksztowicz i Krzesimira Dębskiego po raz pierwszy pojawiły się w mediach w 2021 roku. Piosenkarka postanowiła rozwiązać małżeństwo z kompozytorem po 26 latach z orzeczeniem o jego winie. Powodem miałyby być romanse 69-latka, w tym jeden zakończony poczęciem nieślubnego dziecka. Informacje o niewierności Dębskiego potwierdzić miała przyjaciółka małżonków, Joanna Kurowska. Według medialnych doniesień w środę 30 sierpnia małżonkowie po raz kolejny spotkali się w sądzie, ale nadal nie są rozwiedzeni.

Anna Jurksztowicz nie dostała rozwodu z Krzesimirem Dębskim. Małżonkowie ponownie spotkali się w sądzie

Jak poinformował "Fakt", Anna Jurksztowicz i Krzesimir Dębski spotkali się w sądzie i oboje złożyli zeznania. Kompozytor miał spędzić na sali rozpraw sporo czasu, a następnie zarządzono przerwę. Po niej sąd miał zadecydować o skierowaniu stron na mediacje.

- Sprawa jest odroczona, sąd skierował strony na mediacje, dzięki temu jest szansa na ugodowe zakończenie sprawy. Obie strony nie zanegowały decyzji sądu i zgodziły się na mediacje - zdradził w rozmowie z tabloidem  mecenas Marcin Muśnicki reprezentujący Annę Jurksztowicz.

Anna ma jednak nie być do końca zadowolona z decyzji sądu o mediacjach. W rozmowie z portalem Plejada 60-latka przyznała, że tocząca się kolejny rok sprawa jest dla niej sporym obciążeniem.

Najkrótsze małżeństwa polskich gwiazd
7 Zobacz galerię
fot. VIPHOTO/East News Jan Bielecki/East News

Anna Jurksztowicz skomentowała sprawę rozwodu z Krzesimirem Dębskim

W rozmowie z Plejadą Anna Jurksztowicz miała nie ukrywać, że wolałaby zakończyć sprawę rozwodową z mężem, a jej przeciąganie jest dla niej męczące.

- Na razie nie ma żadnej decyzji, ani nowego terminu. Jestem już tym wszystkim zmęczona, nie mam nawet siły rozmawiać - czytamy.

Przypomnijmy, że w rozmowie z "Na żywo" przyjaciółka Anny Jurksztowicz miała zdradzić, że piosenkarka jest wykończona psychicznie w związku z przeciągającą się sprawą rozwodową. Miejmy nadzieję, że małżonkom uda się osiągnąć porozumienie.

Nie przegap