Obserwuj w Google News

Lewandowscy szaleją na parkiecie. Pierwszy taniec wywołał skrajne emocje

2 min. czytania
08.07.2023 20:14
Zareaguj Reakcja

Anna i Robert Lewandowscy odnowili przysięgę małżeńską. Na drugim ślubie odtańczyli pierwszy taniec. Dopracowany układ choreograficzny podzielił ich fanów.

anna-i-robert-lewandowscy-szaleją-na-parkiecie-pierwszy-taniec-wywołał-skrajne-emocje
fot. Instagram (@annalewandowska)

Anna i Robert Lewandowscy postanowili odnowić przysięgę małżeńską. Na drugim ślubie celebrytów pojawił się tłum gwiazd. Na ceremonii obecni byli między innymi Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel-Bułecka, Zofia Zborowska i Andrzej Wrona oraz Marina Łuczenko i Wojciech Szczęsny.

W sieci hulają już przepiękne zdjęcia z uroczystości. Lewandowscy zorganizowali także huczną imprezę. Na ich drugim weselu nie mogło zabraknąć „pierwszego” tańca. Zakochani rozgrzali parkiet do czerwoności i pochwalili się efektownym układem choreograficznym. W komentarzach pod nagraniem ich pląsów rozpętała się prawdziwa burza.

Anna i Robert Lewandowscy popisali się pierwszym tańcem na ich drugim weselu

Anna i Robert Lewandowscy wzięli ślub w 2013 roku. 10. rocznicę ceremonii świętowali w wyjątkowy sposób. Para zdecydowała się odnowić przysięgę w pięknym zakątku w Toskanii. Zorganizowali też wielkie wesele, na którym goście mogli podziwiać ich drugi pierwszy taniec.

Na początku układu uwagę skupiała przede wszystkim Anna, która odważnie wiła się na parkiecie w rytm muzyki. Wkrótce do akcji wkroczył Robert. Piłkarz także popisał się umiejętnościami. Kocie ruchy celebrytów zostały docenione przez fanów. Największą furorę zrobiły efektowne podnoszenia.

- Weź to teraz pobij... To jest jakieś mistrzostwo - zachwycała się internautka. - Mega! Taniec jest wspaniały - wtórowała jej kolejna. - Jeśli mi ktoś powie dzisiaj, że mój mąż będzie na mnie tak patrzeć na 10. rocznicy ślubu - biorę w ciemno - cieszyli się szczęściem gwiazd fani.

Redakcja poleca

Internauci krytykują pierwszy taniec Lewandowskich. „Taniec dwóch kołków”

Niestety taniec Lewandowskich nie wszystkim przypadł do gustu. Na Instagramie można znaleźć też sporo niepochlebnych komentarzy. - Bardzo lubię panią Anię, ale niestety (...) taniec jej nie wychodzi. - Nauka kroków opanowana do perfekcji - za to tańca, lekkości i fantazji nie ma tu ani deka. - Bądźmy obiektywni, Aniu i Robercie, wszystkiego dobrego na dalsze lata... ale do tańca nie jesteście stworzeni. Robert niech lepiej na kopaniu się skupi - krytykowali internauci.

Niektórzy sugerowali, że „zabrakło tańca w tańcu”, inni nazwali popis Lewandowskich „tańcem dwóch kołków”. W końcu jedna z fanek gwiazd zakończyła dyskusję. - Dwoje zakochanych ludzi odnawia przysięgę małżeńską. Kochają się i szanują, pięknie tańczą (…) Polak nie potrafi docenić starań i po prostu miłości... Brzydkie czasy, brzydcy ludzie, którzy siedzą na tyłkach i wyrzucają na Bogu winnych ludzi swoje pretensje. Chciałabym zobaczyć taniec takich osób - podsumowała internautka.

10. rocznica ślubu Anny i Roberta Lewandowskich
10 Zobacz galerię
fot. EAST NEWS