Obserwuj w Google News

Lewandowscy odnowili przysięgę małżeńską. Pokazali zdjęcia z bajecznej uroczystości

1 min. czytania
07.07.2023 22:29
Zareaguj Reakcja

Anna Lewandowska i Robert Lewandowski z okazji 10. rocznicy ślubu postanowili odnowić przysięgę małżeńską. Do sieci trafiły zdjęcia z uroczystości, do których Anna Lewandowska pozowała w białej sukni ślubnej. W sieci sypią się gratulacje. 

Anna i Robert Lewandowscy odnowili przysięgę małżeńską
fot. Instagram:@annalewandowska

Ślub Anny Lewandowskiej i Roberta Lewandowskiego odbył się 22 czerwca 2013 roku. W tym roku minęła dziesiąta rocznica tamtego wydarzenia. Polska power couple postanowiła uczcić ten moment w wyjątkowy sposób i po raz drugi złożyła przysięgę małżeńską. 

Anna i Robert Lewandowscy odnowili przysięgę małżeńską

Lewandowscy do końca trzymali w tajemnicy przygotowywaną ceremonię. Wieczorem 7 lipca na ich profilach pojawiły się zdjęcia, na których Anna i Robert, ubrani w eleganckie stroje ślubne, obdarzają się namiętnym pocałunkiem. - Znów to zrobiliśmy! - zawiadomili. 

Lewandowscy ponownie przysięgli sobie miłość aż po grób w plenerach włoskiej posiadłości. Tam też odbyło się przyjęcie z udziałem polskich gwiazd. Na uroczystości bawili się m.in. Marina i Wojciech SzczęsnyPaulina Krupińska z Sebastianem Karpielem-Bułecką, Ola Dec, stylistka z "Vogue Polska" Karla Gruszecka oraz siostra Roberta Lewandowskiego, Milena Miros. 

W komentarzach internauci przesyłają gratulacje zakochanym i zachwycają się białą suknią Anny Lewandowskiej. Trenerka miała na sobie zjawiskowy model z trenem wykonany z drobnej koronki. 

10. rocznica ślubu Anny i Roberta Lewandowskich
10 Zobacz galerię
fot. EAST NEWS