Zamknij

Zofia Zborowska jest w ciąży. Aktorka pochwaliła się zdjęciem brzuszka [FOTO]

29.03.2021 08:13

Zofia Zborowska i Andrzej Wrona spodziewają się pierwszego dziecka. Aktorka przekazała fanom szczęśliwą nowinę poprzez zdjęcie w mediach społecznościowych. Pochwaliła się w internecie ciążowym brzuszkiem.

Zofia Zborowska
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/East News

Zofia Zborowska i Andrzej Wrona wkrótce zostaną rodzicami. Znany siatkarz oraz aktorka polskich seriali przekazali szczęśliwą wiadomość na swoich profilach w mediach społecznościowych. Oboje opublikowali zdjęcie, na którym zamieścili zabawny rebus. Przyszły ojciec trzyma dwa worki z napisem "Ice", a jego żona stoi obok i wskazuje na ciążowy brzuch. Fani szybko rozwiązali zagadkę - jest to nawiązanie do hitu "Ice Ice Baby".

Pod opublikowaną fotografią pojawiło się wiele komentarzy z życzeniami oraz gratulacjami. Wiele osób już od dawna przeczuwało, że Zborowska może być w ciąży. "Czułam od samego początku!" - podsumowała Agata Rubik. "Jakby to powiedziała moja babcia 'a tak coś ostatnio podejrzanie rozpromieniałaś'. To teraz rośnijcie zdrowo" - dodał Qczaj. "Już od dawna było widać. Ogromne gratulacje" - komentują fani.

Zobacz także: Zofia Zborowska o swoim stosunku do Kościoła. "Nie chcę brać udziału w takich szopkach"

Zofia Zborowska jest w ciąży. Fani: "Od dawna było widać"

Związek Zofii Zborowskiej i Andrzeja Wrony od początku przykuwał uwagę mediów. Mimo że nie byli razem zbyt długo, postanowili wziąć bajkowy ślub w sierpniu 2019 roku. Bardzo szybko zyskali tytuł jednej z najbardziej interesujących par w internecie - ich profile w mediach społecznościowych obserwują setki tysięcy osób. Fani z zaangażowaniem śledzą ich poczynania w mediach społecznościowych. Sławą na Instagramie cieszy się nawet ich adoptowana suczka, Wiesia.

- Tempo naszego związku dla wielu osób jest zawrotne - mówiła aktorka w rozmowie z magazynem "Pani".

Nie wiadomo na razie, w którym miesiącu ciąży jest Zofia Zborowska, ani kiedy dokładnie powita na świecie swoje pierwsze dziecko. Brzuszek jest już widoczny, więc można podejrzewać, że do porodu nie zostało wiele czasu. Małżeństwo nie zdradziło także na razie, czy spodziewają się chłopca, czy dziewczynki.

Gratulujemy przyszłym rodzicom!

loader