Zamknij

Youtuberka Klaudia Klara przytyła 29 kg w dwa lata. Opowiedziała o swoim problemie

08.07.2020 11:49

Klaudia Klara to polska youtuberka, która znana jest ze swojego poczucia humoru i podchodzenia z dystansem do poważnych spraw. Ostatnie nagranie zadziwiło jednak jej obserwatorów. Influencerka opowiedziała o swoich problemach z wagą po urodzeniu córeczki.

youtuberka Klaudia Klara
fot. Instagram/@klaudiaklara

Klaudia Klara jest jedną z niewielu polskich youtuberek, które tworzą nagrania komediowe. Podczas gdy reszta influencerek zajmuje się przede wszystkim modą i urodą, Klaudia ujmuje swoich widzów poczuciem humoru. Początkowo jej kanał opowiadał o życiu singielki - od kilku lat jednak Klaudia jest szczęśliwą mężatką i mamą małej Liliany. To nie zmieniło formuły jej filmów, na których w dalszym ciągu przedstawia w zabawny sposób kulisy swojego życia.

Ostatnie nagranie Klaudii Klary zaskoczyło jej widzów. Na jej kanale pojawił się film o jej wadze i problemach z odżywianiem. Youtuberka zrezygnowała z żartowania - temat jest dla niej bardzo ważny i wrażliwy. Nie obyło się także bez łez. Okazuje się, że przez ostatnie dwa lata Klaudia Klara niekontrolowanie przytyła 29 kilogramów.

Zobacz także: Znany youtuber ostro o "365 dni". "To najgorszy film, jaki kiedykolwiek widziałem"

Youtuberka Klaudia Klara szczerze o swojej wadze

Youtuberka opowiedziała o swoich zmaganiach z wagą. Przyznała, że choć w ciąży naturalnie przytyła, to prawdziwe problemy zaczęły się już po urodzeniu dziecka. Klaudia zdradziła, że nie potrafiła przestrzegać zasad zdrowej diety - uzależniła się od jedzenia, często jadła tłusto i w późnych godzinach.

- Nauczyłam się w ten sposób cieszyć życiem, że skoro nie mogę szaleć, nie mogę wyjeżdżać, nie mam trzech godzin na robienie paznokci, nie mam czasu dla siebie, bo dziecko jest małe, to znalazłam sobie ujście w wieczorkach z jedzeniem i później, po odstawieniu "cyca", z winem (...) Moje największe posiłki zaczynały być około godziny 18, 19. Nawet później. (...) Wtedy zaczynałam swoją biesiadę (...) Jest mi strasznie wstyd. To jest moja porażka, do której sama doprowadziłam - przyznała na filmie.

Klaudia zdradziła, że gdy zachodziła w ciąże, ważyła 59 kilogramów. Teraz jest to blisko 30 kg więcej. Youtuberka nagrała ten film, aby szczerze rozliczyć się z samą sobą oraz widzami. Zapowiedziała także, że planuje przemianę - przeszła już na popularną dietę dr Dąbrowskiej.

Będziecie obserwować przemianę Klaudii Klary?

loader