Zamknij

"Wracamy do średniowiecza". Fatalna WPADKA w "Panoramie" zbulwersowała widzów [WIDEO]

21.07.2021 22:13

Wpadka w "Panoramie". Prezenter Karol Gnat na zakończenie programu stwierdził, że Słońce krąży wokół Ziemi. Wideo na Twitterze wzbudziło masę drwin. "Kopernik w grobie się przewraca" - komentują internauci. 

Karol Gnat
fot. PIOTR FOTEK/REPORTER/EAST NEWS

Wpadki w programach telewizyjnych stały się popularnym tematem do żartów. Widzowie pieczołowicie tropią wszelkie pomyłki, błędy i lapsusy prezenterów, a następnie zamieszczają je w sieci, by wspólnie pożartować z "profesjonalizmu" prezentowanego na antenie dużych stacji telewizyjnych. Trzeba przyznać, że ostatnio tematów nie brakuje i nie są to tylko zabawne wpadki w "Familiadzie" czy śmieszne odpowiedzi w teleturnieju "Jeden z dziesięciu"

Parę dni temu głośno było o wpadce w "Pytaniu na śniadanie" z flagą LGBT. Medialna wrzawa wokół wydania skończyła się zwolnieniem jednego z wydawców. Wcześniej internauci mieli używanie z powodu zabawnej wpadki Aleksandra Sikory podczas zapowiedzi programu. Potknięcia i niefortunne wejścia zdarzyły się także w "Dzień Dobry TVN" - wystarczy przypomnieć relację z pola rzepaku jednej z pogodynek. 

Wpadka w "Dzień Dobry TVN". Widzowie nie wierzyli w to, co słyszą [WIDEO]

Wpadka w Panoramie: "Słońce krąży wokół Ziemi"

Stres i pośpiech w programach na żywo sprawiają, że gafy popełniają nawet starzy wyjadacze. Na ogół wpadki mają zabawny charakter i nie wzbudzają negatywnych emocji, ale widzowie bywają bezwzględni, zwłaszcza gdy nie darzą sympatią danej stacji lub prezentera. 

W mediach społecznościowych krąży fragment jednego z ostatnich wydań "Panoramy", w którym prowadzący Karol Gnat pożegnał się z widzami zaskakującą puentą. 

A kiedy Słońce ponownie okrąży Ziemię i zatrzyma się niemal w tym samym punkcie, w telewizyjnej Dwójce usłyszą państwo znowu dźwięk Panoramy - powiedział prezenter. 

Wideo natychmiast trafiło na Twitter i wywołało lawinę komentarzy naigrawających się z poziomu prezentowanego w telewizji publicznej. 

Ruszył Słońce, wstrzymał Ziemię. W TVP wciąż wieki ciemne...

Kopernik w grobie się przewraca

Miejmy nadzieję, że to przejęzyczenie, a nie wracamy do średniowiecza - komentują wpadkę Gnata internauci. 

loader