Obserwuj w Google News

Pierwsza jednopłciowa para w "Tańcu z gwiazdami". Nowy uczestnik zatańczy z mężczyzną [FOTO]

2 min. czytania
05.07.2022 16:56
Zareaguj Reakcja

"Taniec z gwiazdami 13" będzie przełomową edycją. Jacek Jelonek z "Prince Charming" zatańczy w duecie z mężczyzną! Takiej pary nie było jeszcze w historii polskiego "Tańca z gwiazdami". 

Taniec z gwiazdami
fot. ADAM JANKOWSKI/REPORTER/EAST NEWS

"Taniec z gwiazdami 13" pojawi się na antenie Polsatu we wrześniu 2022 roku. Pełna lista uczestników "Dancing with the Stars" nie została jeszcze ujawniona, ale powoli wypływają kolejne nazwiska. Pierwszym potwierdzonym uczestnikiem był Krzysztof Rutkowski. Słynny detektyw miał podobno otrzymać najwyższą stawkę za odcinek w tej edycji.

Inne gwiazdy występujące w 13. sezonie "Tańca z gwiazdami" to: kolarka górska  Maja Włoszczowska, znany z "Pierwszej miłości" Łukasz Płoszajski i prezenterka Polsatu Ilona Krawczyńska. Ponadto w show ma zatańczyć także Magda Mołek

Redakcja poleca

Taniec z gwiazdami 13: Jacek Jelonek z "Prince Charming" zatańczy z mężczyzną

Wszystkie pary występujące w "Tańcu z gwiazdami 13" poznanym już niebawem, tymczasem pojawiła się informacja, że wśród duetów walczących o Kryształową Kulę ma pojawić się para męsko-męska. Portal Pomponik dowiedział się, że w "Tańcu z gwiazdami" wystąpi Jacek Jelonek, prowadzący reality show dla gejów "Prince Charming". Na razie jednak nie wiadomo, kto będzie partnerem przystojnego 35-latka, który związał się z poznanym w programie Oliwierem Kubiakiem. 

W tanecznym show Polsatu szykuje się prawdziwa rewolucja. Jeśli wiadomość się potwierdzi, będzie to oznaczało, że Jacek Jelonek stworzy pierwszą parę jednopłciową w historii polskiego "Tańca z gwiazdami". W zagranicznych edycjach bywały już takie duety. W amerykańskim TZG youtuberka JoJo Siwa zatańczyła z kobietą, a w brytyjskiej edycji męską parę stworzyli olimpijczyk Tom Daley i komik Allan Carr.

Te polskie gwiazdy dokonały coming outu
10 Zobacz galerię
fot. Iliya Pitalev/SPUTNIK Russia/East News