Zamknij

Taniec z gwiazdami 12: Widzowie oburzeni wynikami. Powinna odpaść Iza Małysz? "Chyba jakieś żarty"

14.09.2021 09:51

12. edycja "Tańca z gwiazdami" wywołuje niemałe emocje. W 3. odcinku z programem pożegnał się Radek Liszewski. Zdaniem wielu osób wyniki są niesprawiedliwe, a przygodę z tanecznym show powinna zakończyć Iza Małysz. Nie zabrakło pełnych oburzeń komentarzy. 

Radosław Liszewski i Lenka Klimentowa w "Tańcu z gwiazdami"
fot. ADAM JANKOWSKI/REPORTER/ EAST NEWS

"Taniec z gwiazdami" to od wielu lat jedno z najpopularniejszych tanecznych show w naszym kraju. Format, w którym znane postacie w parach z profesjonalnymi tancerzami rozwijają swoje umiejętności i podbijają serca jurorów i widzów, cieszy się ogromną popularnością, między innymi za sprawą ciekawych uczestników. Obecnie możemy oglądać już 12. edycję show, w której swoich sił próbują między innymi Oliwia Bieniuk, Kajra czy Iza Małysz, żona Adama Małysza. Nie zabrakło także znanych panów, na parkiecie oglądaliśmy między innymi Radosława Liszewskiego z zespołu Weekend i Łukasza "Jurasa" Jarkowskiego.

Niestety, już w 3. odcinku pojawiły się kontrowersje dotyczące wyników. Choć jurorzy docenili energię Radka Liszewskiego i Lenki Klimentowej, quickstep w ich wykonaniu nie został oceniony najwyżej. Ostatecznie to właśnie oni pożegnali się z dalszym udziałem w programie. Zdaniem wielu osób zupełnie niesłusznie. W sieci zawrzało od komentarzy oburzonych internautów, których zdaniem o wiele gorzej poradziła sobie Iza Małysz i to ona powinna odpaść.

ZOBACZ TAKŻE:  Taniec z gwiazdami: tak wyglądają wszyscy zwycięzcy poprzednich edycji [ZDJĘCIA]

Taniec z gwiazdami 12: Radek Liszewski odpadł z programu niesłusznie? Widzowie nie kryją oburzenia

W sieci nietrudno znaleźć komentarze fanów "Tańca z gwiazdami", którzy są mocno zdziwieni, a nawet oburzeni faktem, że w kolejnych odcinkach nie zobaczą Radosława Liszewskiego. Ich zdaniem inne pary poradziły sobie gorzej i bardziej zasłużyły na eliminację.

- Są pary, które zasługują na odpadnięcie bardziej niż oni.

- To chyba jakieś żarty.

- Radek ma dryg, którego niestety brakuje Izie Małysz, ale na nazwisku męża potańczy jeszcze do półfinału.

- A Iza Małysz dalej tańczy? Lenka i Radek powinni jeszcze zostać kilka odcinków, bo były dużo gorsze pary.

- Tańczyli lepiej niż Małysz albo Oliwia, któraś z tych par powinna odpaść, nie oni  - czytamy.

Oglądaliście 3. odcinek "Tańca z gwiazdami"? Czy rzeczywiście Radosław poradził sobie na parkiecie najgorzej?

loader