Zamknij

Świat według Kiepskich: Marzena Kipiel-Sztuka wraca na plan: "Liczy, że szybko stanie na nogi"

19.03.2021 13:22

"Świat według kiepskich" będzie kontynuowany. Mimo że widzowie stracili dwóch bardzo ważnych aktorów, produkcja nie wycofa "Kiepskich" z ramówki Polsatu. Z takiej informacji cieszy się Marzena Kipiel-Sztuka, która podreperuje swój budżet i odwdzięczy się tym, którzy wsparli ją w ciężkich chwilach.

Marzena Kipiel-Sztuka
fot. Tomasz Urbanek/ East News

"Świat według Kiepskich" kręcony jest od 1999 roku. Serial oglądany jest niezwykle chętnie przez kolejne pokolenia. Niestety, w ostatnim czasie widzowie pożegnali dwóch bardzo ważnych dla serialu aktorów: Dariusza Gnatowskiego, który zmarł w październiku 2020 roku oraz Ryszarda Kotysa, zmarłego w styczniu tego roku. Wielu fanów zastanawiało się, co dalej z serialem.

Andrzej Grabowski o popularności "Kiepskich": "Musiałem pod eskortą ochrony uciekać"

Świat według Kiepskich: Marzena Kipiel-Sztuka wraca na plan: "Liczy, że szybko stanie na nogi"

Niedawno Nina Terentiew poinformowała, że serial mimo wszystko będzie kontynuowany. Z takiego obrotu spraw cieszy się Marzena Kipiel-Sztuka, serialowa Halinka. W związku z pandemią jej finanse ucierpiały, jednak gwiazda w trudnych chwilach mogła liczyć na kolegów z serialu.

"Marzena cieszy się ogromnie na powrót na plan. Liczy, że szybko stanie na nogi i odwdzięczy się osobom, które jej pomagały" - czytamy w "Rewii".

Marzena Kipiel-Sztuka jakiś czas temu w rozmowie ze "Świat i ludzie" zdradziła, że w pandemii bardzo doskwiera jej samotność. Dodatkowo przez koronawirusa zdjęcia do "Kiepskich" na jakiś czas zostały przerwane, co znacznie nadszarpnęło jej domowy budżet.

loader

Rozlicz PIT i przekaż 1 procent Fundacji Radia ZET