Zamknij

Sławek Uniatowski w szpitalu. Gwiazdor potrzebował pilnej pomocy lekarza [FOTO]

16.07.2021 14:06

Sławek Uniatowski musiał trafić do szpitala. Aktor "M jak miłość" i piosenkarz opublikował fotografię ze szpitalnego oddziału. Co się stało?

Sławek Uniatowski
fot. Tricolors/ East News

Sławek Uniatowski trafił pod opiekę lekarzy. Gwiazdor "M jak miłość" pokazał niepokojące zdjęcie ze szpitala. Nie napisał jednak, co się stało. W rozmowie z serwisem Plejada.pl agent artysty zdradził, że zabieg miał charakter ortopedyczny.

Zobacz też: M jak miłość: nowy Leszek w serialu. Sławomir Uniatowski odchodzi?

Sławek Uniatowski w szpitalu. Gwiazdor potrzebował pilnej pomocy lekarza [FOTO]

"Mogę tylko powiedzieć, że zabieg przebiegł pomyślnie i wszystko jest w porządku. Nie ma już żadnych obaw, które wcześniej były. Teraz przed nim rekonwalescencja" - zdradził w rozmowie z Plejadą Wiktor Myśliwiec, agent Sławka Uniatowskiego.

Gwiazdor podkreślił, że za pomocą szpitalnej maszyny odprowadzona jest mu krew z kręgosłupa. Na szczęście wokalista i aktor czuje się już znacznie lepiej.

Problemy zdrowotne nie przeszkodzą na szczęście Uniatowskiemu w koncertowaniu i pracy nad nową płytą.

"Najbardziej baliśmy się, jak organizm będzie się zachowywał po zabiegu. Nie wiedzieliśmy, czy zdążymy ze wszystkim przed koncertami, ale teraz mogę powiedzieć z całą odpowiedzialnością, że wszystkie nasze zajętości, które mamy zaplanowane, odbędą się. Sławek cały czas pracuje także nad nową płytą. Nie wiem jednak, czy uda nam się ją wydać jeszcze w tym roku, właśnie przez to potknięcie, ale myślę, że premiera na początku 2022 r. jest jak najbardziej realna" - powiedział Wiktor Myśliwiec w rozmowie z Plejadą.

loader