Obserwuj w Google News

Rutkowski oskarża Pavlović! „Mamy osoby pokrzywdzone”

2 min. czytania
07.10.2022 17:41
Zareaguj Reakcja

Krzysztof Rutkowski, który aktywnie uczestniczył w akcji namierzenia Wojtka z Zanzibaru, ogłosił, że jest w posiadaniu informacji potwierdzających udział Iwony Pavlović w głośnej aferze. Zarzuca trenerce tańca oszustwo i grozi jej poważnymi konsekwencjami.

Rutkowski i Pavlović
fot. East News

Krzysztof Rutkowski zaangażowany jest w rozwiązanie sprawy Wojciecha Żabińskiego, znanego w mediach jako Wojtek z Zanzibaru. Detektyw zdołał już ustalić, gdzie przebywa mężczyzna, który oszukał setki osób.

Zobacz także:  Wojtek z Zanzibaru” poszukiwany międzynarodowym listem gończym. Miał trafić do zakładu karnego

Krzysztof Rutkowski ostro o Pavlović. Grozi pozwem

W historii wciąż pojawiają się nowe wątki. Rutkowski ujawnił, że w aferę zamieszana jest Iwona Pavlović, która miała współpracować w Wojtkiem z Zanzibaru w celu osiągnięcia korzyści majątkowych. Jej udział polegać miał na nakłanianiu potencjalnych inwestorów do zakupu nieruchomości, co doprowadziło ich do ogromnych strat finansowych.

W dniu wczorajszym w trakcie konferencji prasowej jedna z pokrzywdzonych osób jednoznacznie wskazała - mężczyzna o imieniu Sebastian, którego żonę Iwona uczyła tańczyć - że zostali nakłonieni przez nią do zainwestowania pieniędzy - równowartości 700 000 złotych przy obecnym kursie dolara na budowę apartamentu w drugiej linii brzegowej z widokiem na ocean – ogłosił detektyw w rozmowie z "Pomponikiem".

Redakcja poleca

Sebastian kupił ten apartament, ponieważ ona im powiedział, że zainwestowała. Przekonała ich, że to świetna lokata. Jak zostali oszukani i się z nią skontaktowali, to ona powiedziała, że się z tego wycofała z tego biznesu i zainwestowała w Polsce – dodał.

Detektyw zapowiedział, że w tej sprawie podjęte zostaną kroki prawne.

Oni czują się oszukani przez nią, i jak stwierdził Sebastian, będą składać zawiadomienie przeciwko Iwonie w Komendzie Powiatowej Policji w Namysłowie – zagrzmiał.

Zaapelował również do osób, które mogły paść ofiarami oszustwa.

Mamy osoby pokrzywdzone. Tu taki apel, jeżeli są osoby w jakikolwiek sposób pokrzywdzone przez Iwonę Pavlović, byli nakłaniani do zakupu nieruchomości wirtualnych, prosimy o kontakt z biurem. Ponieważ ludzie telefonowali odnośnie do tych oszustw, które były i nie wszyscy jeszcze złożyli zawiadomienia – zakończył detektyw.

Jurorka „Tańca z gwiazdami” odmówiła komentarza w tej sprawie.

Taniec z gwiazdami
12 Zobacz galerię
fot. Piotr Molecki/East News

RadioZET.pl/Pomponik.pl