Zamknij

Rodzina królewska się powiększy? Nowe wieści w sprawie następcy tronu

17.10.2022 11:00

Rodzina królewska doczeka się kolejnego potomka? Pojawiają się kolejne spekulacje dotyczące księżnej Kate i księcia Williama. Jak podaje portal gwiazdy.wp.pl - księżna Kate chce mieć kolejne dziecko. 

Księżna Kate i książę William
fot. Tim Rooke/Shutterstock/Rex Features/East News

Rodzina królewska się powiększy? Z Wielkiej Brytanii napływają nowe wieści na temat księżnej Kate i księcia Williama. Kolorowa prasa uważa, że księżna marzy o czwartym dziecku. Ile jest w tym prawdy?

Zobacz także: Ukochana wnuczka Elżbiety II obchodzi rocznicę ślubu. Pokazała romantyczne zdjęcie z mężem

Rodzina królewska się powiększy? Brytyjska prasa nie ma wątpliwości

Księżna Kate jest na ciągłym celowniku mediów z całego świata. Małżonka przyszłego następcy tronu Wielkiej Brytanii jest mamą od prawie dekady. Przyszła monarchini jest jednak nieustannie obserwowana i raz na jakiś czas spekuluje się, że mogłaby być w kolejnej ciąży. Tym razem to osoba z jej bliskiego otoczenia miała powiedzieć mediom, że Kate marzy o kolejnym dziecku.

Co ciekawe, jak podaje portal gwiazdy.wp.pl, powołując się na "Us Weekly" - książę William ma być przeciwny temu pomysłowi. Jak czytamy na gwiazdy.wp.pl:

Kate nigdy nie ukrywała, że chce mieć czworo dzieci. Od dłuższego czasu sygnalizowała mu, że przyszedł już odpowiedni moment. Tak długo namawiała go na starania o dziecko, że w końcu udało jej się go przekonać - podaje źródło.

Warto wspomnieć, że tego typu plotki są przeważnie wyssane z palca. Księżna Kate w styczniu 2023 roku będzie obchodzić 41. urodziny. Wielce prawdopodobne, że wcale nie marzy o czwartym dziecku.

Księżna Kate i książę William: ile mają dzieci?

Księżna Kate i książę William są rodzicami trzech pociech - George'a (9 lat), Charlotte (7 lat) i Louisa (4 lata).

Zobacz także: Meghan Markle szantażowała Harry'ego? Nowe fakty wyszły na jaw

loader

RadioZET.pl/gwiazdy.wp.pl

Znani leworęczni
10 Zobacz galerię
fot. Instagram