Zamknij

Ukochana wnuczka Elżbiety II obchodzi rocznicę ślubu. Pokazała romantyczne zdjęcie z mężem

13.10.2022 09:59

Księżniczka Eugenia i jej mąż Jack Brooksbank świętują czwartą rocznicę ślubu. Z tej okazji ukochana wnuczka królowej Elżbiety II podzieliła się romantyczną fotografią z ceremonii.

Księżniczka Eugenia
fot. Aaron Chown/Press Association/East News

Ukochana wnuczka królowej Elżbiety II obchodzi rocznicę ślubu. Księżniczka Eugenia postanowiła podzielić się zdjęciem z ceremonii. Na fotografii można ją zobaczyć w czułym objęciu z mężem, Jackiem Brooksbankiem.

Zobacz także: Oszczędności u rodziny królewskiej. Wyłączyli im ogrzewanie w pałacu

Księżniczka Eugenia obchodzi rocznicę ślubu. Pokazała czułe zdjęcie z mężem

Księżniczka Eugenia jest wnuczką królowej Elżbiety II. Córka księcia Andrzeja i Sary Ferguson jest aktywna w mediach społecznościowych, gdzie od czasu do czasu chętnie dzieli się ujęciami z jej królewskiego życia. Tym razem Eugenia przypomniała, że 12 października 2018 roku została żoną Jacka Brooksbanka. Uroczystość odbyła się w Kaplicy Świętego Jerzego na Zamku Windsor. Jak podaje onet - para poznała się w 2010 roku w Szwajcarii za sprawą wspólnych znajomych. Do zaręczyn doszło osiem lat później. 

Księżniczka Eugenia podzieliła się czarno-białą fotografią, na której całuje męża. 

Warto wspomnieć, że księżniczka Eugenia i Jack Brooksbank są rodzicami. Ich syn, August Filip Hawke, przeszedł na świat 9 lutego 2021 roku.

Księżniczka Eugenia: czy zostanie królową Wielkiej Brytanii?

Księżniczka Eugenia jest córką księcia Andrzeja, czyli trzeciego dziecka królowej Elżbiety II. Eugenia prawdopodobnie nigdy nie zasiądzie na brytyjskim tronie. Księżniczka zajmuje 11 pozycję w linii sukcesji do tronu, tuż po córce swojej siostry - Beatrycze.

Zobacz także: Camilla po śmierci Elżbiety II zrywa z tradycją? Wprowadza własne porządki

loader

RadioZET.pl/Onet.pl

Znani leworęczni
10 Zobacz galerię
fot. Instagram