Obserwuj w Google News

Rafał Maślak doceniony przez Jennifer Garner. Zrobi karierę w Stanach? "Biorę rolę w Avengers" [FOTO]

2 min. czytania
20.06.2022 14:27
Zareaguj Reakcja

Rafał Maślak opublikował w sieci post, który doceniła hollywoodzka gwiazda Jennifer Garner. Gwiazdor "Barw szczęścia" skomentował zainteresowanie ze strony zdobywczyni Złotego Globu. Czyżby planował karierę w Hollywood?

Rafał Maślak / Jenifer Garner
fot. screen: Instagram / rafalmaslak / Youtube: WIRED

Rafał Maślak to urodzony w Międzyrzeczu aktor i model, który zdobył rozgłos jako uczestnik konkursów piękności. W 2014 roku zdobył tytuł Mistera Wielkopolski oraz Mistera Polski. Drugi z tytułów pozwolił mu na reprezentowanie naszego kraju w prestiżowym konkursie Mister International, gdzie został III Wicemisterem i Misterem International internautów. Telewizyjną popularność zawdzięcza udziałowi w 2. edycji "Tańca z gwiazdami" emitowanej na antenie Polsatu. Wykorzystał swoje pięć minut, mogliśmy oglądać go między innymi w "Agent Gwiazdy", "Dance dance dance", "Ninja Warrior Polska", a nawet autorskim talk-show "Randka z Maślakiem".

Rafał z powodzeniem odnalazł się także w roli aktora. Zadebiutował w 2016 roku epizodyczną rolą w "Drugiej szansie", rok później dołączył do obsady "Na sygnale". Mogliśmy oglądać go w "Na dobre i na złe" i "Za marzenia", od 2019 roku wciela się lubianą przez widzów w postać Alana w "Barwach szczęścia". Jest także aktywny w mediach społecznościowych, na swoim profilu na Instagramie dzieli się zdjęciami i filmami dokumentującymi jego życie zawodowe i prywatne. Szczęśliwy tata dwójki pociech opublikował w sieci nagranie, które zwróciło uwagę hollywoodzkiej gwiazdy Jennifer Garner, zdobywczyni statuetki Złotego Globu za rolę w serialu "Agentka o stu twarzach" i byłej żony Bena Afflecka.

ZOBACZ TAKŻE:  Polscy aktorzy, którzy wystąpili w zagranicznych produkcjach

Redakcja poleca

Rafał Maślak doceniony przez Jennifer Garner. Polski model i aktor o karierze w Hollywood

Rafał Maślak podzielił się na swoim Instastory nagraniem, na którym pokazuje, jak zapewnia rozrywkę dzieciom. Kreatywne zabawy polskiego aktora zwróciły uwagę Jennifer Garner, która opublikowała post Maślaka na swoim profilu. Gwiazdor "Barw szczęścia" nie krył dumy i pochwalił się reakcją aktorki.

- Jedna z moich ulubionych aktorek mnie udostępniła - napisał szczęśliwy.

Wierni fani nie kryli zadowolenia z takiego obrotu spraw. Jedna z internautek zażartowała nawet na temat nadchodzącej kariery Maślaka w Hollywood. Aktor postanowił odpowiedzieć ze znanym sobie poczuciem humoru.

- Jak coś, to biorę rolę w Avengers - skomentował krótko.

Z pewnością nie brakuje w Polsce wielbicieli Rafała, którzy chętnie zobaczyliby go w zagranicznej produkcji.

Post Jennifer Garner
fot. screen: Instagram / jennifer.garner