Zamknij

Nowa prowadząca w „Pytaniu na śniadanie”. Marta Surnik skradła serca widzów

Anna Skalik
07.10.2022 08:40

W "Pytaniu na śniadanie" niedawno pojawił się nowy duet prowadzących. U boku Tomasza Kammela zadebiutowała Marta Surnik. Widzowie są zachwyceni.

Msrta Surnik
fot. Facebook/Pytanie na śniadanie/screen

Marta Surnik debiutowała u boku Tomasza Kammela jako prowadząca śniadaniówkę Dwójki. W „Pytaniu na śniadanie” taka para pojawiła się po raz pierwszy i, jak się okazuje, bardzo przypadła widzom do gustu.

Dziś Program poprowadziła niezwykła para! Jak podobał Wam się debiut Marty Surnik w roli prowadzącej? – głosi wpis na Facebooku PnŚ.

Pod pytaniem pojawiło się wiele pozytywnych komentarzy, w których widzowie nie kryją zachwytu nową prowadzącą.

Zobacz także: Kurski odrzucił „Wiedźmina” przez „wąskie horyzonty”? Były współpracownik ujawnia

Choć dla Marty Surnik był to debiut w roli prowadzącej, to jednak prezenterka ta jest widzom TVP już doskonale znana, również z „Pytania na śniadanie”, gdzie pojawiała się m.in. w paśmie tematycznym pt. „Czerwony dywan”, które prowadziła. Stale jest także reporterką programu. Wcześniej można było ją zobaczyć także jako reporterkę w show „You Can Dance – nowa generacja”, gdzie pokazywała kulisy występów i przeprowadzała wywiady z uczestnikami programu.

Na swoim Instagramie Marta Surnik regularnie prezentuje widzom kadry ze swojej pracy. Nie brakuje ujęć z innymi prezenterami „PnŚ”. Zdaniem widzów programu, Marta świetnie wypadła w roli prowadzącej i wielu z nich chciałoby widywać ją częściej, choć niektórzy obawiają się, że nowa prowadząca "wygryzie" Izę Krzan, która dotąd jest w parze właśnie z Kammelem.

Super. Chciałabym częściej widzieć Martę w pytaniu na śniadanie.

Bardzo sympatyczna osoba, ładnie i zrozumiale się wysławia. Powinna zastąpić panią Izę.

Pani Marto, klasa! Przepiękne wystąpienie! Koleżanki z PnŚ powinny brać z Pani przykład! Uśmiech, który nie schodzi z Pani twarzy to piękna wizytówka! Pozdrowienia!

Udany debiut, ale mam nadzieję, że nie rozbijecie super duetu Krzan-Kammel - piszą internauci.

loader