Obserwuj w Google News

Norbi zszokował strojem na pogrzebie Krzysztofa Krawczyka. Przesadził? [FOTO]

2 min. czytania
12.04.2021 09:19

Norbi pojawił się na pogrzebie Krzysztofa Krawczyka w niestosownym stroju? Gospodarz "Koła Fortuny" przyszedł na uroczystość, która miała charakter państwowy, w adidasach i kurtce z wielką czaszką. W sieci na muzyka sypią się gromy. 

Norbi
fot. Mateusz Jagielski/East News

Pogrzeb Krzysztofa Krawczyka odbył się w sobotę 10 kwietnia. We mszy świętej w intencji zmarłego przed paroma dniami gwiazdora uczestniczyli bliscy, przyjaciele i artyści. Wśród żałobników pojawili się m.in. Marian Lichtman, Robert Janowski i Daniel Olbrychski oraz minister kultury Piotr Gliński i premier Mateusz Morawiecki.

Poruszające przemówienie wygłosił Andrzej Kosmala, menadżer i wieloletni przyjaciel Krzysztofa Krawczyka. Ogromne poruszenie wywołała rozpacz wdowy po artyście. Ewa Krawczyk nie mogła powstrzymać łez. Podczas ostatniego pożegnania przytuliła trumnę, a przed złożeniem do grobu wypowiedziała słowa: "Nie róbcie tego". Artysta spoczął w podłódzkich Grotnikach - miejscowości, w której mieści się jego dom. 

Ewa Krawczyk pożegnała męża. Internauci: "serce mi pękło", "ryczę jak bóbr"

Pogrzeb Krzysztofa Krawczyka: Norbi wzbudził niesmak swoim strojem 

Uroczystość pożegnalna Krzysztofa Krawczyka miała charakter państwowy. W ostatniej drodze artyście towarzyszyli rządowi oficjele, a uroczystość była transmitowana w telewizji. Przy trumnie gwiazdora czuwała warta honorowa.

W tym kontekście dość osobliwie prezentował się Norbi. Piosenkarz znany z przeboju "Kobiety są gorące" pojawił się przed łódzką archikatedrą z pokaźnym wieńcem w towarzystwie żony, Marzeny Chełmińskiej. Zamiast klasycznego garnituru miał na sobie ciemne dżinsy z przetarciami, adidasy i skórzaną kurtkę. Uwagę zwracał olbrzymi nadruk czaszki na plecach z logiem Philippa Pleina. 

Prowadzący "Koła Fortuny" został skrytykowany w sieci. Internauci podkreślają, że jego strój był nieadekwatny do uroczystości i przypominał bardziej stylizację na swobodny "wypad z kumplami" niż pogrzeb o charakterze państwowym. 

Faktycznie przesadził? 

Żona Krzysztofa Krawczyka w poruszających słowach o śmierci. Chciała, żeby odeszli razem

EN_01472482_0241
fot. TRICOLORS/East News
EN_01472481_0027
fot. TRICOLORS/East News
1
fot. Tadeusz Wypych/REPORTER/EAST NEWS
EN_01472481_0025
fot. TRICOLORS/East News