Zamknij

Norbi przyznał się do poważnego uzależnienia. Stracił przez to ogromne pieniądze

Klaudia Bochenek
15.03.2022 12:31

Norbi, a właściwie Norbert Dudziuk, w rozmowie z „Pudelkiem” przyznał się do poważnego uzależnienia. Jeszcze kiedy był na początku kariery i jako rozchwytywany artysta zarabiał ogromne pieniądze, potrafił przegrać je w grach hazardowych. Przyznał, jak ogromną kwotę stracił „na raz”.

Norbi Norbert Dudziuk
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/East News

Norbi, Cameron Diaz, Ben Affleck, Kamil Grosicki, Dagmara Kaźmierska – te gwiazdy łączy jedno: uzależnienie od hazardu. „Królowa życia” przyznała kiedyś, że „po trzy doby od maszyny nie schodziłam”. Przegrywała spore kwoty, podobnie jak Norbi. Piosenkarz przyznał jednak, że na razie z tym problemem jest u niego „ok”.

Zobacz także: Córka Norbiego idzie w ślady ojca. Tak wygląda 22-letnia Iga Dudziuk [FOTO]

Norbi przyznał się do uzależnienia od hazardu

Piosenkarz znany jest głównie ze swojego hitu „Kobiety są gorące”, prowadzi również „Koło Fortuny” w TVP. Udziela się także w radiu Rekord FM. Na zarobki nie może narzekać.

Kilka lat temu gościł u Kuby Wojewódzkiego, gdzie przyznał się, że na konto co miesiąc otrzymuje ok. 50 tys. zł. Wtedy tez ujawnił, że jest dość rozrzutny i zdarzało mu się wydawać dziennie nawet 25 tys. zł.

Norbi w jednym z odcinków „Pudelek Show” otwarcie powiedział o swoim uzależnieniu. Jak się okazuje, kasyna nie były mu obce, a apetyt rósł w miarę jedzenia. Raz stracił aż 50 tys. zł.

- Nie palę, nie ma narkotyków. To za młodu było przetestowane. Teraz z hazardem jest OK, gorzej na początku kariery, pieniędzy było dużo. Przegrałem na raz 50 tysięcy złotych, bolało, młodość, naiwność przyznał Norbi.

Piosenkarz kontynuował temat hazardu. Wyjawił, że w Las Vegas wręcz nie mógł się oprzeć, aby wstąpić do kasyna. I chociaż podczas jednej z takich wizyt szło mu nader dobrze, to finał okazał się fatalny.

- Kac Vegas nie było. Las Vegas to miejsce niezwykłe, pełne świateł, w jednym miejscu mamy Paryż, Wenecję, no i kasyna. Udało mi się wygrać w automatach 900 dolców, czyli prawie 3 tys zł. Potem, niestety, wszystko przegrałem opowiadał Norbi.

Piosenkarz zapewnia, że z tematem hazardu aktualnie wszystko u niego „ok”. Nie wiadomo jednak, czy zerwał z niechlubnym nałogiem, czy znacznie ograniczył te rozrywki.

Gwiazdy, które cierpiały na depresję  [ZDJĘCIA]
9 Zobacz galerię
fot. East News