Zamknij

Córka Norbiego idzie w ślady ojca. Tak wygląda 22-letnia Iga Dudziuk [FOTO]

28.10.2021 17:01

Córka Norbiego, Iga Dudziuk, wydała debiutancki utwór. 22-latka, podobnie jak ojciec, zajęła się działalnością muzyczną. W sieci ukazał się jej pierwszy klip "A jednak". Kim jest Iga Dudziuk i co wiadomo o córce Norbiego? 

Norbi
fot. Pawel Wodzynski/East News

Norbi ma powody do dumy. Jego córka Iga Dudziuk wydała debiutancki singiel "A jednak". Klip ukazał się w serwisie YouTube i zbiera pierwsze wyświetlenia. 22-letnia piosenkarka od dawna nie ukrywa, że śpiewanie jest jej największym marzeniem. Zresztą solidnie przygotowywała się do wokalnego debiutu.

- Szkoli się w tym kierunku i nieźle jej to wychodzi, bo sam słyszałem. Zresztą od kilku lat uczęszcza intensywnie na lekcje śpiewu - opowiadał dawno temu "Faktowi" Norbi. 

Gospodarz "Koła Fortuny" z dumą podkreślał, że córka planuje dostać się na którąś z prestiżowych uczelni muzycznych. Sam zawsze starał się ją wspierać w realizowaniu wokalnej pasji. Uważał, nawet, że Iga jest skazana na karierę muzyczną.

Iga i ja muzykę mamy w genach. Moja mama była wykładowcą akademickim emisji głosu. Grała na fortepianie, ciotka gra na skrzypcach w operze w Barcelonie. Iga jest skazana na muzykę - mówił w 2019 roku w rozmowie z "Vivą!".

Norbi podkreślał jednak, że jedyne, o co się martwi, to zderzenie młodziutkiej artystki z hejtem. 

Boję się. Ale z drugiej strony wiem, że mimo młodego wieku Iga bardzo mocno stoi na ziemi. I ma też grubą skórę, bo będąc córką Norbiego dostała po łbie wiele razy - tłumaczył. 

Iga Dudziuk wydała pierwszą piosenkę. Kim jest córka Norbiego?

Iga Dudzik ma 22 lat i pochodzi z Olsztyna. Uczęszczała do szkoły muzycznej, gdzie m.in. kształciła się w grze na skrzypcach. Później dołączyła do szkoły musicalowej działającej pod patronatem Teatru Muzycznego ROMA w Warszawie, gdzie naukę śpiewu łączyła z tańcem i aktorstwem. 

W lipcu Iga zamieściła zdjęcie ze studia razem ze znanym producentem muzycznym Mateuszem Krautwurstem. Post zdradzał, że wokalistka przygotowuje autorski materiał. W końcu 27 października córka Norbiego zaprezentowała melodyjny utwór "A jednak", do którego nakręciła teledysk. 

Zobaczcie, jak wygląda 22-letnia Iga Dudziuk. Wróżycie jej sukces na miarę kariery taty?