Zamknij
Ślub Małgorzaty Rozenek i Radka Majdana
  • slub zielinskiej
  • slub radwańskiej
  • slub kwasniewskiej
  • 8 Zobacz
fot. VIPHOTO/East News

Anna Lewandowska, Małgorzata Rozenek, Izabela Janochowska, Anna Guzik i wiele innych polskich gwiazd powiedziało tak w blasku fleszy reporterów. Zobacz zdjęcia znanych polskich panien młodych. Sprawdź, jak gwiazdy wyglądały w tym wielkim dniu. 

Anna Lewandowska, Małgorzata Rozenek, Izabela Janochowska, Anna Guzik, Aleksendra Kwaśniewska czy Katarzyna Zielińska - to właśnie one w ostatnich latach powiedziały "tak" w pięknej białej sukni. Zobacz, jak wyglądały znane panny młode.

Ślub to wyjątkowy dzień dla każdej panny młodej. I bez wyjątku, każda chce wyglądać najpiękniej. Tym bardziej, jeśli poza oczami najbliższej rodziny, na parę młodą skierowane są również obiektywy aparatów paparazzi czy telewizyjne kamery. Zobacz w galerii zdjęcia polskich gwiazd w sukniach ślubnych.

Anna Lewandowska na wakacjach. Pokazała urocze zdjęcie rodziny

Choć od kilku lat liczba ślubów w Polsce spada, polskie gwiazdy nie odmawiają sobie tej przyjemności i chętnie stają przed ołtarzem. W tym dniu mogą zagrać pierwszą rolę i całemu światu pokazać się w wyjątkowej kreacji. Niektóre gwiazdy stawiają na prosty, elegancki styl. Inne sięgają po suknie rodem z bajki

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan nie ochrzczą Henia