Zamknij

Marta Chodorowska spaliła zdjęcie Putina? Fani dumni z gwiazdy "Rancza". "Płoń gnido!" [FOTO]

Maciej Friedrich
22.03.2022 14:25

Marta Chodorowska, znana między innymi jako córka wójta z serialu "Ranczo", pokazała swój sprzeciw wobec rosyjskiej agresji na Ukrainę. Aktorka pokazała Marzannę z twarzą Władimira Putina.

Marta Chodorowska
fot. screen: Inctagram / marta.chodorowska.official

Wojna w Ukrainie trwa już 27 dni, a każdy kolejny to więcej ofiar i zniszczeń. Zwłaszcza że rosyjska inwazja na naszych wschodnich sąsiadów staje się coraz bardziej brutalna, na całym świecie nazywa się ją już zwykłym ludobójstwem. Rosyjscy żołnierze za nic mają honor i mordują ludność cywilną, dając świadectwo tego, jak bezprawną napaścią jest tocząca się wojna. Nadal toczą się dyskusje, czy Europa robi dostatecznie wiele, by pomóc bohaterskich obrońców, z pewnością na pomoc Polski mogą liczyć rzesze uchodźców, którzy uciekli z ojczyzny w obawie przed śmiercią. Nie brakuje także apeli największych światowych gwiazd, takich jak Arnold Schwarzenegger. Jednak także polscy celebryci pokazują swoją solidarność z narodem ukraińskim. Nie tylko angażując się w pomoc, ale jasno pokazując, co myślą o Władimirze Putinie.

Jedną z aktorek, która otwarcie przeciwstawia się rosyjskiej agresji, a Putina ma za szalonego tyrana, jest Marta Chodorowska. Popularna polska aktorka filmowa i serialowa zyskała największy rozgłos dzięki roli w kultowym serialu "Ranczo". W komediowej produkcji TVP wcielała się w Klaudię, córkę wójta. Mogliśmy oglądać ją także w "Barwach szczęścia", obecnie jest jedną z gwiazd "Pierwszej miłości" i "M jak Miłość".

Chodorowska postanowiła uczcić pierwszy dzień kalendarzowej wiosny i pokazała tradycyjną Marzanę z twarzą Władimira Putina.

ZOBACZ TAKŻE: Wojna na żywo - najnowsze informacje

Gwiazdy, które pomagają Ukrainie
10 Zobacz galerię
fot. screen: Instagram / martamanowska / filip_chajzer/ margaret_official

Marta Chodorowska spaliła zdjęcie Władimira Putina? Gwiazda "Rancza" protestuje przeciwko wojnie w Ukrainie

Na profilu Marty Chodorowskiej pojawiło się zdjęcie, na którym aktorka prezentuje małą Marzannę, tradycyjną kukłę, którą pali się i topi. Ten słowiański obrzęd do dziś jest praktykowany w pierwszy dzień kalendarzowej wiosny. Gwiazda "Rancza" zaprezentowała swoją wersję Marzanny, której twarzą został Władimir Putin.

- Jaka wiosna taka Marzanna… - napisała Marta pod zdjęciem.

Pomysł Chodorowskiej bardzo spodobał się internautom, którzy zasypali ją pozytywnymi komentarzami. Nie omieszkali także przekazać swoich najgorszych życzeń dla Władimira Putina.

- Najfajniejsza Marzanna tego roku.

- I do wody podpaloną wrzucić.

- Płoń gnido!

- Brawo Pani Marto. Dosyć z poprawnością polityczną - czytamy.

Kto wie, może Marta zainspirowała inne osoby do stworzenia i spalenia lub utopienia "putinowskiej" Marzanny.