Zamknij

Małgorzata Tomaszewska rozwiodła się po raz drugi. Długo to ukrywała

Anna Skalik
19.04.2022 17:57

Małgorzata Tomaszewska to jedna z ulubionych prezenterek TVP, która bardzo chroni swoje życie prywatne. Właśnie w mediach pojawiła się informacja o tym, że dziennikarka ma za sobą drugi rozwód, który bardzo długo udało się jej ukryć.

Małgorzata Tomaszewska
fot. Instagram/Małgorzata Tomaszewska/screen

Małgorzata Tomaszewska już od 2019 roku należy do grona prowadzących program "Pytanie na Śniadanie". Prezenterka cieszy się dużym uznaniem nie tylko wśród widzów, ale także u kierownictwa stacji, dlatego można ją spotkać w wielu różnych programach, a także muzycznych widowiskach i koncertach, organizowanych przez TVP. W odróżnieniu od wielu gwiazd telewizji Tomaszewska niezbyt chętnie opowiada o swoim życiu prywatnym.

Właśnie w mediach pojawiły się informacje o tym, że gwiazda "PnŚ" ma za sobą drugi rozwód. Okazuje się, że doszło do niego już dość dawno, a gwieździe udało się go ukryć przez długi czas.

Zobacz także: Lara Gessler w bikini odsłania ciało w ciąży. Brzuch jest już duży. "Kinder niespodzianka"

Małgorzata Tomaszewska rozwiodła się pod raz drugi. Prezenterka TVP długo to ukrywała

Małgorzata Tomaszewska jest jedną z tych osób, które swoje życie osobiste chronią przed uwagą mediów. W rozmowie z Plejadą córka słynnego piłkarza przyznała, że wymyśliła sobie, że na pytania osobiste odpowiadać będzie, mówiąc, że nie chce o tym rozmawiać. I trzeba przyznać, że bardzo dobrze jej to wychodzi, bo nadal jest jedną z najbardziej tajemniczych prezenterek TVP.

Mimo staranności w ochronie spraw osobistych, Małgorzata Tomaszewska w Plejadzie skomentowała nie tylko rozpad małżeństwa, ale także wypowiedziała się na temat związków w show-biznesie.

Kiedy pęknie opona, ty musisz być na żywo i poprowadzić program. Ty musisz przeprowadzić wywiad i koniec. I nie ma, że nie, bo to jest na żywo i musi się odbyć. Tak samo ludzie nie rozumieją tego, że ty nie spędzisz z nimi świąt. Ludzie nie rozumieją tego, że każdy sylwester spędzasz w pracy. Ludzie nie rozumieją tego, że gdy zaplanujesz kolację i nagle zadzwoni telefon, że musisz być w pracy, bo trzeba coś nagle wykonać, to ty mówisz: "Przepraszam, ale muszę to zrobić" - stwierdziła prezenterka, a z wypowiedzi tej można wnioskować, że odnosi się do jej życia prywatnego.

Powiesz o rozwodzie i jesteś w każdej gazecie, jesteś na każdym portalu. Oczywiście, ktoś cię spyta… Możesz to dozować i na kilka wywiadów sobie rozłożyć ten rozwód - dodała, dlaczego nie ujawnia w mediach spraw prywatnych,

Taki sobie patent wymyśliłam, że po prostu będę mówiła, że nie chcę o tym rozmawiać i nie chcę się tym dzielić. Rzeczywiście te pytania są trudne, szczególnie że rozstania bywają trudne. Nie rozstajesz się dlatego, że darzysz ogromną sympatią w dalszym ciągu te drugą osobę. Tylko coś się już skończyło (...). Wychodzę z założenia, że nasi byli partnerzy też świadczą o nas, więc to jak o nich mówimy, w dużej mierze pokazuje, jacy jesteśmy - powiedziała Tomaszewska, ujawniając, jak reaguje  na pytania o życie osobiste.

Pierwszym mężem Małgorzaty Tomaszewskiej był kierowca, po którym przejęła nazwisko Słomina. Drugim mężem prezenterki był pochodzący z Turcji Ahmet Yigit Tarci, z którym gwiazda doczekała się syna. Obecnie prezenterka jest w związku i nie wyklucza, że ponownie wyjdzie za mąż.

gwiazdy które brały ślub kilka razy
10 Zobacz galerię
fot. EAST NEWS