Zamknij

Lara Gessler w bikini odsłania ciało w ciąży. Brzuch jest już duży. "Kinder niespodzianka"

Anna Skalik
19.04.2022 13:33

Lara Gessler oczekuje przyjścia na świat swojego drugiego dziecka. Ciążę, którą ogłosiła przed kilkoma tygodniami, udawało się jej długo ukrywać. Na najnowszym zdjęciu, które zaprezentowała w mediach społecznościowych, pokazała, że ciąża jest już zaawansowana. Gwiazda pozuje w bikini.

Lara Gessler
fot. Instagram/Lara Gessler/ screen

Lara Gessler pod koniec marca poinformowała, że jest w ciąży. Córka Magdy Gessler zrobiła to w serdecznym filmiku, na którym obejmuje zaokrąglony brzuch. Dotąd Lara nie ujawniła żadnych szczegółów - nie informowała ani o płci maleństwa, ani nie padła przybliżona data porodu. Jednak na najnowszej fotce, które pojawiła się w social mediach, widać już, że do porodu już bliżej, niż dalej. Zdjęcie Gessler okrasiła zabawnym komentarzem, odwołującym się do świąt.

Zobacz także: Anna Czartoryska-Niemczycka urodziła. Wstawiła pierwsze zdjęcie z dzieckiem i zdradziła imię [FOTO]

Lara Gessler w bikini pokazuje ciążowy brzuch

Jak wynika z najnowszego posta, Lara Gessler jest już w drugim trymestrze ciąży, co oznajmiła hashtagiem. Pojawia się też hasło "niewiadomocoto", więc możemy się zastanawiać czy celebrytka i jej mąż, prawnik Piotr Szeląg, wciąż nie znają płci maleństwa, czy może celowo budują tajemniczą atmosferę przed porodem.

U jednych mazurek, u innych kinder niespodzianka - napisała zadowolona Lara.

Pod postem internauci w ciepłych słowach komentują Larę, zauważając, że wprost promienieje, a ciąża ta naprawdę jej służy.

Lara Gessler i Piotr Szeląg są już rodzicami półtorarocznej Neny, która przyszła na świat jesienią 2020 roku, tuż po pierwszym ślubie pary.

loader

Rozlicz PIT i przekaż 1 procent Fundacji Radia ZET