Zamknij

Małgorzata Rozenek zdradziła imię syna. Jest starodawne i szlachetne

Judyta Wanicka
25.02.2020 20:04

Małgorzata Rozenek wyjawiła imię dziecka. Syn Majdanów otrzymał tradycyjne imię, podobnie jak dwaj synowie Małgorzaty. Tym razem będzie to imię kojarzące się dworem brytyjskim. 

Małgorzata Rozenek zdradziła imię syna. Jest starodawne i szlachetne
fot. PIOTR FOTEK/REPORTER/EAST NEWS

Małgorzata Rozenek zdradziła imię syna

Małgorzata Rozenek wie już, jakie imię będzie nosiło jej pierwsze dziecko z Radosławem Majdanem. Jak wiadomo, para oczekuje syna. Będzie to trzeci chłopiec w rodzinie Majdanów. Przypomnijmy, że ze związku z Jackiem Rozenkiem Małgorzata ma 14-letniego Stanisława i 10-letniego Tadeusza.

Przed Bożym Narodzeniem Majdanowie ujawnili płeć dziecka w "Dzień Dobry TVN". Zapytani o imię, wyznali, że mają już wybrane, lecz nie chcą go na razie ujawniać. Małgorzata zapewniła jednak, że będzie tradycyjne jak u jej dwóch starszych synów. 

Wiedzieliśmy, że jeśli kiedykolwiek byłby chłopak, to właśnie o takim imieniu. Nie jest to imię po członku rodziny, ale bardzo podoba nam się geneza tego imienia i jego brzmienie. Ponieważ wszystko może się jeszcze zdarzyć, bo to różnie bywa, wolałabym jeszcze nie zdradzać - wyznała Rozenek w śniadaniówce.

Portal JastrząbPost nieoficjalnie dowiedział się, jakie imię dla syna wybrali Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan. Gwiazda podzieliła się swoim sekretem na ramówce TVN-u. Jak podaje serwis, syn Majdanów otrzymał imię Edward. 

Kiedy urodzi Małgorzata Rozenek? 

Małgorzata Rozenek jest obecnie w szóstym miesiącu ciąży. Termin porodu wyznaczony jest na czerwiec 2020 roku. Mimo ciążowych dolegliwości gwiazda pozostaje aktywna zawodowo. Pracuje na planie kolejnej edycji "Projektu Lady" i kontynuuje działalność na rzecz in vitro.

Małgorzata Rozenek w ciąży 10 lat temu. Różnica jest porażająca [ZDJĘCIA] 

 

RadioZET.pl/jw