Zamknij

Małgorzata Rozenek relaksuje się przed porodem. Pokazała ogromny brzuszek [FOTO]

Judyta Wanicka
21.02.2020 13:28

Małgorzata Rozenek w zaawansowanej ciąży odpoczywa z rodziną w Tyrolu. Na Instagramie opublikowała rozczulające zdjęcia z synem, na których widać jej sporych rozmiarów brzuszek.

Małgorzata Rozenek
fot. Instagram:@m_rozenek

Małgorzata Rozenek znowu w podróży. Gwiazda niedawno wróciła z Nowego Jorku, a już dwa tygodnie później udała się na wypoczynek do Tyrolu. Ciężarnej gwieździe jak zawsze towarzyszy Radosław Majdan oraz synowie Staś i Tadeusz. Podczas gdy synowie szaleją na stoku, Małgorzata z mężem relaksuje się na spacerach i we wnętrzach luksusowego hotelu ze SPA. Gwiazda pochwaliła się pierwszymi zdjęciami z pobytu.

Małgorzata Rozenek pokazała brzuszek w zaawansowanej ciąży

Małgorzata Rozenek już za niecałe cztery miesiące zostanie mamą. Czas przed porodem stara się wykorzystać na odpoczynek i porządny sen, na który za chwilę nie będzie czasu. Gwiazda stara się przesypiać minimum 10 godzin. Tylko wtedy czuje się w pełni zregenerowana.

Zachodzę wcześnie spać, bo mój organizm potrzebuje co najmniej 9 godzin snu do regeneracji, teraz to minimum 10. Przykładam ogromną wagę do snu, bo to z niego czerpie siłę na kolejne wyzwania. Ten czas przed zaśnięciem jest dla mnie ważny, bo wtedy w spokoju własnej głowy podsumowuję dzień i planuje następne. Takie spokojne, szczęśliwe wieczory to największa radość i siła. Coś czuję, że za jakiś czas, na jakiś czas będą tylko wspomnieniem. Dlatego korzystam - wyznała przyszła mama. 

Małgorzata Rozenek dodała rozczulające zdjęcia, na których syn kładzie rękę na jej ciążowym brzuszku. Krągłości są już spore. Gwiazda jest już bowiem u progu szóstego miesiąca ciąży. Pięknie. Bije od Pani ogrom spokoju i szczęścia, aż miło patrzeć - komentują zdjęcia fanki.

gosia
fot. Instagram:@m_rozenek

RadioZET.pl/