Obserwuj w Google News

Małgorzata Rozenek bez pracy? Jej programy znikają z anteny. Co dalej z karierą Perfekcyjnej?

2 min. czytania
12.04.2021 12:49
Zareaguj Reakcja

Małgorzata Rozenek należy obecnie do grona najpopularniejszych polskich celebrytek. Idąc "za ciosem" zbudowała wokół swojego nazwiska dużą markę. Z "Perfekcyjnej Pani Domu" stała się gwiazdą, a nawet bohaterką różnych formatów. Teraz jeden z najbardziej znanych programów z udziałem Rozenek nie znalazł miejsca w ramówce. Czy celebrytka ma powody do obaw?

Małgorzata Rozenek
fot. TRICOLORS/East News

Małgorzata Rozenek zaczynała przygodę z show-biznesem w programie "Perfekcyjna Pani Domu", w którym z białymi rękawiczkami na dłoniach uczyła kobiety, jak dbać o domowe porządki. Potem prawniczka z wykształcenia znalazła się w obsadzie show o krnąbrnych nastolatkach, które pod okiem "trenerek" stają się damami. Najnowsza edycja "Projektu Lady" miała ruszyć wiosną, ale okazuje się, że jednak tak się nie stanie.

Jak poinformował magazyn "Party", stacja wycofała się z realizacji kolejnej edycji "Projektu Lady" ze względów bezpieczeństwa.

Program Małgorzaty Rozenek nie pojawi się w ramówce

"Party" ujawnia, iż "Projekt Lady" nie zniknie z anteny całkowicie, a powrót planowany jest na jesień - o ile pozwoli na to sytuacja pandemiczna. Jak będzie, trudno przewidywać. Wystarczy wspomnieć "Mam Talent", który od kilku lat był jednym z najchętniej oglądanych programów talent-show w TVN. Niedawno po raz kolejny format nie został uwzględniony w ramówce, co doprowadziło do rozstania stacji z Agustinem Egurrolą, który przeszedł do TVP, by tam kontynuować karierę jurorską w programie "Dance Dance Dance". Czy Rozenek mogłaby podjąć tak zaskakujące kroki? Tego raczej jej fani nie mogą się obawiać. Trudno w TVP wyobrazić sobie miejsce dla osoby, która propaguje in vitro oraz wspiera Strajk Kobiet.

Redakcja poleca

Pozostaje jeszcze kwestia nowego programu "Rozenek cudnie chudnie", którego pierwsza edycja skończyła się niedawno. Póki co stacja nie planuje kontynuacji, choć pomysł taki już się pojawiał. Zgodnie z doniesieniami, Rozenek miała w nim odchudzać już nie siebie, a Polki w trudnej sytuacji ekonomicznej. Wygląda jednak na to, że kariera telewizyjna Rozenek w tym momencie nieco spowolni. Pewne jest jednak, że "Perfekcyjna" na pewno nie da o sobie zapomnieć. Źródło "Party" przekonuje, że TVN na pewno nie rozstanie się z Małgorzatą Rozenek.

"TVN na pewno z niej nie zrezygnuje. Być może zostanie gospodynią nowego formatu, ale wszystko jest jeszcze na etapie rozmów" - ujawnia tajemniczy informator.

RadioZET.pl/AS