Obserwuj w Google News

Michał Wiśniewski będzie miał kolejne dziecko? Pod zdjęciem sypią się gratulacje [FOTO]

2 min. czytania
12.04.2021 11:06
Zareaguj Reakcja

Michał Wiśniewski zostanie ojcem po raz szósty? Lider Ich Troje pokazał nowy tatuaż z pierwszą literą imienia i początkiem daty urodzenia kolejnego członka rodziny. Pola Wiśniewska znowu jest w ciąży? 

Michał Wiśniewski
fot. Beata Zawadzka/East News

Michał Wiśniewski pod koniec stycznia ponownie został ojcem. Jego piąta żona, Pola Wiśniewska, urodziła syna Falco Amadeusa. Zarówno dla lidera Ich Troje, jak i jego żony, jest to piąte dziecko, lecz pierwsze wspólne. Wiśniewski ma czworo dzieci z poprzednich małżeństw: Xaviera i Fabienne z Mandaryną oraz Etiennette i Vivienne Viennę z Anią Świątczak, zaś Pola - równie liczną gromadkę własnych dzieci. 

Wiśniewski długo nie chciał mówić o ciąży Poli. Zwlekał też z pokazaniem twarzy żony w mediach społecznościowych. Dopiero po narodzinach Falco Amadeusa zaczął bez ogródek chwalić się nową rodziną na zdjęciach. Z okazji przyjścia na świat kolejnego członka rodziny wokalista Ich Troje sprawił sobie tatuaż upamiętniający to wydarzenie. Na jego przedramieniu widnieje data urodzenia i pierwsza litera imienia syna. Co ciekawe, w miniony weekend piosenkarz zaprezentował fanom podobne dzieło, z inną literą oraz datą czekając na uzupełnienie. Podpis sugeruje, że rodzina Wiśniewskich niedługo ponownie się powiększy. 

Redakcja poleca

Michał Wiśniewski i Pola będą mieli kolejne dziecko? 

Tatuaż Michała Wiśniewskiego zaskakuje, bo przecież artysta powitał syna zaledwie dwa miesiące temu. Czyżby Pola znowu była w ciąży?

Zdjęcie mówi samo za siebie - czytamy w hashtagach. 

Wokalista nie potwierdził, czy kolejny potomek jest już w drodze, czy może dopiero w planach, ale można przypuszczać, że powiększenie rodziny Wiśniewskich jest tylko kwestią czasu. Internauci nie mają wątpliwości, że 'C' to pierwsza litera imienia przyszłej pociechy.

Czyżby kolejny cud w drodze, czy w planach? Literka mówi, że imię już jest...

Gratulacje! Synka i najwyraźniej tego drugiego członka rodziny. Pomyślności!

Szczęścia dla was! 

Michał Wiśniewski już jakiś czas temu sugerował, że na małym Falco Amadeusie się nie skończy. Następny poród miałby się odbyć w Łodzi, rodzinnym mieście wokalisty.

Jak myślicie, jakie imię wybrał tym razem piosenkarz Ich Troje? 

Michał Wiśniewski żali się, że jest postrzegany przez ludzi jako "dzieciorób i "rozwodnik"