Zamknij

Kinga Rusin padła ofiarą oszustów. Natychmiast przestrzegła swoich fanów: „Uważajcie”

29.08.2022 15:12

Kinga Rusin padła ofiarą bezczelnego oszustwa. Dziennikarka zaznaczyła, że nie ma nic wspólnego z zaistniałą sytuacją oraz przestrzegła fanów. Nie szczędziła ostrych słów.

Kinga Rusin
fot. screen Instagram kingarusin

Kinga Rusin zgromadziła na Instagramie prawie 600 tys. obserwatorów. Od pewnego czasu relacjonowała podróż po Afryce, a ostatnio pokazała relację z Islandii. Tym razem opublikowała post z ostrzeżeniem i zagroziła, że winni poniosą konsekwencje. Ktoś użył jej zdjęć, aby oszukać internautów.

Zobacz także: Kinga Rusin zaprotestowała na widok myśliwych. „Coś we mnie pękło, nie wytrzymałam”

Kinga Rusin padła ofiarą oszustwa

- Uważajcie na naciągaczy i kłamców od odchudzania! Ktoś używa bezprawnie moich zdjęć! Nie wierzcie reklamom wykorzystującym mój wizerunek do sprzedaży jakiejś trucizny, która rzekomo ma Was odchudzić! Dosłałam od Was, w ciągu kilku dni, setki DMów ze screenami takich reklam! TO ŚCIEMA! - zaczęła Kinga Rusin.

Dziennikarka przestrzegła fanów na Instagramie, aby ci nie wierzyli w obietnice naciągaczy. Nie jest przecież możliwe, aby zdrowo schudnąć kilkanaście kilogramów w weekend.

- NIGDY nie zgodziłabym się reklamować produktów szkodliwych! NIGDY nie namawiałabym do zażywania jakiegoś g…! Nie da się schudnąć, w zdrowy sposób, 15 kg w tydzień! To niemożliwe bez narażenia swojego zdrowia czy nawet życia! - czytamy.

Kinga Rusin napisała, że w procesie odchudzania nie ma „cudownych leków”. Za efekt odpowiada przede wszystkim dyscyplina we wdrażaniu odpowiedniej diety, która będzie rozpisana przez specjalistę. Poleciła też swoją książkę, w której opisała własne doświadczenia.

Dziennikarka poprosiła także, aby wysyłać jej materiały, które pomogą w zidentyfikowaniu oszustów. Kinga Rusin nie ma zamiaru im odpuścić. Zagroziła, że winni „drogo zapłacą”.

Internauci przyklasnęli dziennikarce, a przy okazji skomplementowali jej figurę. Niektórzy wręcz nazwali ją swoją „motywacją”.

loader
Gwiazdy pokazują swoje niedoskonałości. Cellulit, pryszcze, rozstępy to już nie temat tabu [FOTO]
15 Zobacz galerię
fot. Instagram/Maja Bohosiewicz/Ola Żebrowska/Deynn