Obserwuj w Google News

Kinga Rusin pokazała mamę. Ona naprawdę ma 80 lat? „Jak siostry”

Anna Skalik
2 min. czytania
18.08.2022 12:15
Zareaguj Reakcja

Kinga Rusin opublikowała wyjątkowe zdjęcie, na którym pokazała swoją mamę. Pani Maria kończy właśnie 80 lat. Aż trudno w to uwierzyć, patrząc na wspólne ujęcie mamy i córki.

Kinga Rusin
fot. Instagrtam/@kingarusin/screen

Kinga Rusin jest niezwykle aktywna w mediach społecznościowych. Regularnie dzieli się z internautami swoimi przemyśleniami na różne tematy, także społeczne, czy polityczne. Chętnie pokazuje obserwatorom swoje życie i niesamowite podróże, którymi może się poszczycić w ostatnich latach. W niedawnym poście pokazała zdjęcie, jaki rzadko można zobaczyć na jej Instagramie. Okazuje się, że jej mama kończy właśnie 80 lat i z tej okazji dziennikarka pochwaliła się zdjęciem właśnie z nią. Trudno uwierzyć, że mama Kingi Rusin ma aż tyle lat.

Zobacz także: Agnieszka Chylińska zrobiła na twarzy tatuaż z błędem? [FOTO]

Kinga Rusin pokazała mamę. Ona naprawdę ma 80 lat?

W swoim wpisie Rusin ujawniła, że już od dawna przygotowywała niespodziankę dla swojej rodzicielki. W pełnych sentymentu słowach przyznała jednak, że żadne prezenty nie oddadzą jej wdzięczności i nie wynagrodzą mamie trudnych lat w okresie wojennym i powojennym, samotnego macierzyństwa, a także lat komuny.

Nieważne jakie niespodzianki, prezenty, sekretne podróże bym wymyśliła, to i tak za mało, żeby podziękować jej za to, że jest i, że była ZAWSZE – napisała Rusin.

Redakcja poleca

Prezenterka przyznała, że cieszy się, że teraz może spełniać marzenia swojej mamy.

Moja Mama skończyła 80 lat! Nie mogło mnie zabraknąć na uroczystościach, które od dawna, w tajemnicy, organizowałam. Nieważne jakie niespodzianki, prezenty, sekretne podróże bym wymyśliła, to i tak za mało, żeby podziękować jej za to, że jest i, że była ZAWSZE, kiedy jej potrzebowałam, zawsze, kiedy trzeba było zaradzić, pomóc, pogadać. Chciałabym wynagrodzić jej choć trochę straszne, wojenne i powojenne dzieciństwo, trudy samotnego macierzyństwa, biedne, komunistyczne czasy. Cieszę się, że mogę teraz spełniać jej najskrytsze marzenia, bo lepiej późno niż wcale. Życzeniom nie było końca, poza „zdrowiem” to „żeby jeszcze było normalnie i przepięknie”. Mamo, Ty wiesz – przekazała prezenterka obok zdjęcia z solenizantką.

Pod wpisem pojawiło się mnóstwo komentarzy z życzeniami oraz wpisów pełnych komplementów dla pani Marii. Internauci wprost nie wierzą, że mama Kingi Rusin ma 80 lat.

80??? Wygląda mama jak siostra. Obie cudne

Kinga, obie piękne, Mama jak Twoja siostra. 100 lat i wszystkiego dobrego

80 lat??? Jak dla mnie max 50 lat:) Spełnienia najskrytszych marzeń dla Pani Mamy – piszą zachwyceni fani.