Obserwuj w Google News

Jan Kliment i Lenka Klimentova zdradzili płeć dziecka. Pokazali wzruszające nagranie [WIDEO]

Maciej Friedrich
2 min. czytania
06.07.2022 09:07
Zareaguj Reakcja

Jan Kliment i Lenka Klimentova po raz pierwszy zostaną rodzicami. Taneczne małżeństwo pokazało nagranie z imprezy, podczas której dowiedzieli się o płci pociechy. Na świat przyjdzie chłopiec, czy dziewczynka?

Jan i Lenka Klimentowie
fot. screen: Instagram @lenkakliment

Jan Kliment to jeden z najpopularniejszych tancerzy znanych z parkietu "Tańca z gwiazdami". Trzykrotnie zwyciężał w finale tanecznego show, partnerując Beacie Tadli, Natalii Szroder i Joannie Mazur. Trenował także wiele innych gwiazd, u jego boku tańczyły między innymi Natalia Siwiec, Cleo czy Monika Miller. Sam ma na koncie wiele sukcesów, w tym po pięć tytułów mistrza Szwajcarii i Polski w tańcu towarzyskim. Reprezentuje taneczną klasę "S" w tańcach latynoamerykańskich oraz klasę "B" w tańcach standardowych.W 2021 roku dołączył do składu jury "Mam talent!".

Na parkiecie "Tańca z gwiazdami" zachwyca także ukochana żona Jana Lenka Klimentova, która partnerowała między innymi Rafałowi Szatanowi i Jakubowi Kucnerowi. Zakochani pobrali się w 2016 roku i długo starali o powiększenie rodziny. W końcu się udało i mogli podzielić się z fanami radosną wiadomością.

- Jesteśmy przeszczęśliwi, dla nas to cudowny czas, NASZ CZAS. Czuję się taka szczęśliwa i spełniona, I może nie do końca wiem, co nas wszystko czeka, ale cieszę się na to! Przed nami nowy etap i nowe życie. Myszki jeszcze nie kumają, ale będą tymi najlepszymi kumplami na świecie - napisała w mediach społecznościowych szczęśliwa przyszła mama.

Jan i Lenka postanowili zorganizować imprezę połączoną z ujawnieniem, jakiej płci będzie ich potomek. W mediach społecznościowych opublikowali wzruszające nagranie i zdradzili fanom tajemnicę.

ZOBACZ TAKŻE:  Polskie gwiazdy, które urodzą w 2022 roku [GALERIA]

Redakcja poleca

Jak Kliment i Lenka Klimentova zdradzili płeć dziecka. Zorganizowali wyjątkową imprezę

Na profilu Jana i Lenki pojawiło się nagranie z imprezy, podczas której przyszli rodzice dowiedzieli się, jakiej płci będzie ich długo wyczekiwane dziecko. Po otwarciu pudełka zasypało ich confetti i okazało się, że powitają na świecie synka. Na filmie wyraźnie widać, że tancerze są zachwyceni nowiną.

- My już wiemy, to są cudowne przeżycia z najbliższymi, będą najpiękniejsze wspomnienia. Tylko moja mama wiedziała i taką niespodziankę zrobiła. Jedno jest pewne, będzie dziewczynka albo chłopczyk ważne by było zdrowe (...) No i wszystko wiadomo! Bardzo się cieszymy najważniejsze, że wszystko jest dobrze i jest zdrowe - czytamy.

Fani zasypali małżonków gratulacjami, w komentarzach zaroiło się od ciepłych słów pod adresem Jana i Lenki.

- No i super, chłopaki są fajne. Ja mam trzech, a zawsze marzyłam o córce. Teraz cieszę się, że jest, jak jest. Gratulacje, będzie pięknie.

- Nie wiem czemu, ale jak Lenka pokazała się w niebieskim kostiumie, to jakoś mi się skojarzyło, że będzie chłopiec!

- Kochamy Was bardzo mocno, ale czad. Gratulacje dla już boskich rodziców - czytamy.

Jeszcze raz gratulujemy i życzymy zdrowia mamie oraz maleństwu.