Zamknij

Eurowizja 2021: Roksana Węgiel w otoczeniu gwiazd wsparła Rafała Brzozowskiego [WIDEO]

20.05.2021 16:29

Rafał Brzozowski 20 maja będzie reprezentował Polskę  podczas koncertu półfinałowego Eurowizji 2021. Choć recenzje singla "The Ride" są chłodne, gwiazdy postanowiły zaangażować sie w pomoc wokaliście. Wśród nich znaleźli się między innymi Roksana Węgiel i znany z "365 dni" Michele Morrone.

Rafał Brzozowski
fot. AP/Associated Press/East News

Eurowizja 2021 ruszyła, po raz 65. możemy podziwiać jeden z największych światowych konkursów piosenki, w którym zmierzą się utalentowani soliści i zespoły. W hali Ahoy w Rotterdamie zaprezentowali się już uczestnicy pierwszego półfinału, a dziś, 20 maja  godzinie 21.00 obejrzymy drugi koncert półfinałowy, prawdopodobnie ciekawszy dla polskich widzów. Na scenie zaprezentuje się bowiem nasz reprezentant Rafał Brzozowski, wokalista i prezenter doskonale znany z teleturnieju "Jaka to melodia?". Jego występ wisiał na włosku, gdy w reprezentacji Polski wykryto koronawirusa. Na szczęście gwiazdor TVP uzyskał negatywne wyniki testów i pojawi się na scenie.

Problem w tym, że zdaniem wielu osób jego występ może nie być dla nas takim wzruszeniem i powodem do dumy jak ten Edyty Górniak, która zajęła 2. miejsce. Singiel Brzozowskiego "The Ride", jest oceniany bardzo różnie, nierzadko dosyć chłodno. Rafałowi nie daje się wielkich szans, a wiele osób wróży mu nawet ostatnie miejsce. Jednak sam artysta w rozmowie z fanami tryskał optymizmem i zapowiadał, że liczy nie tylko na dobry odbiór, ale także dobry wynik. To zależy jednak także od widzów, którzy mogą głosować na polskiego piosenkarza. Na pomoc Brzozowskiemu postanowiły ruszyć inne gwiazdy.

Eurowizja 2021: Rafał Brzozowski wspierany przez gwiazdy. Celebryci proszą o głosowanie na Polaka

Za Rafała Brzozowskiego z pewnością trzyma kciuki wielu Polaków, w tym także aktorzy, celebryci i koledzy oraz koleżanki z branży muzycznej. Widać to po Instastory samego piosenkarza, który postanowił pokazać fanom, na jakie wsparcie może liczyć od gwiazd. Do głosowania na reprezentanta Polski zachęcają między innymi Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel czy znany z ekranizacji "365 dni" Michele Morrone, który przyznał, że "The Ride" bardzo mu się podoba i przywodzi na myśl klimat lat 80. Nagranie wideo wspierające Rafała opublikowała także zwyciężczyni 16. Konkursu Piosenki Eurowizji dla Dzieci, Roksana Węgiel.

- Hejka kochani, tu Roksana Węgiel, Eurowizja 2021 zbliża się do nas wielkimi krokami. Ja już nie mogę się doczekać i z całego serca trzymam kciuki za naszego reprezentanta, Rafała Brzozowskiego. Kochani, sytuacja wygląda tak, że Rafał jest zdany na głosy widzów z zagranicy i podlega on ocenie jurorów, więc przyda mu się wielki support. Trzymamy kciuki. Chciałabym zachęcić wszystkich moich znajomych z zagranicy do głosowania, no i również was kochani, do tego, żebyście również rozprzestrzeniali tę wiadomość po całym świecie. Dajcie znać osobom bliskim z zagranicy. Mocno trzymamy kciuki i wierzymy w ciebie Rafał, buziaczki - przekazała fanom Roxy.

Z takim wsparciem Rafał z pewnością będzie doskonale czuł się na scenie.

loader