Obserwuj w Google News

Edyta Górniak otworzyła "Akademię Przebudzenia". "Zawsze chciałam dawać światłość"

2 min. czytania
26.04.2021 11:19
Zareaguj Reakcja

Edyta Górniak już od dłuższego czasu szerzy w sieci teorie, z których wiele wywołuje kontrowersje. W początkach pandemii zasłynęła komentarzem, że w szpitalach leżą statyści. Choć stwierdzenie, że pandemii nie ma, odwołała, to jednak nadal jest postrzegana jako koronasceptyczna. Jak twierdzi, swoimi komentarzami chce szerzyć światłość. Właśnie stworzyła swój kanał medytacyjny "Akademia Przebudzenia".

Edyta Górniak
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/EAST NEWS

Edyta Górniak w dobie pandemii, tak jak i wiele innych gwiazd, musi jakoś sobie radzić bez koncertowania i publiczności. Brak bezpośrednich kontaktów z fanami Górniak nadrabia w sieci. Na Instagramie często publikuje zdjęcia i filmy, a także robi regularne "lajwy", na których dzieli się z wielbicielami swoimi przemyśleniami dotyczącymi różnych obszarów egzystencji.

Wiele z jej stwierdzeń wywołuje kontrowersje. Niedawno polska diwa oskarżyła Lady Gagę o konszachty z diabłem. Wcześniej dzieliła się ujęciami swoich magicznych kamieni, które oczyszczała w trakcie pełni Księżyca. Kilka miesięcy temu Edyta Górniak dokonała na swoim instagramowym koncie prawdziwej "czystki", pozostawiając wśród obserwatorów jedynie "świetliste istoty".

Zobacz także: Agnieszka Chylińska jako 20-latka. Pokazała zdjęcie. "Melanż z przyjaciółmi z Sopotu" [FOTO]

Edyta Górniak założyła "Akademią Przebudzenia"

Nie da się ukryć jednak, że Edyta Górniak ma ze swoimi fanami bardzo bliski kontakt. Można to wyczuć w komentarzach. Internauci przesyłają diwie wiele miłych słów i ufają jej poczynaniom. Okazuje się, że piosenkarka miała aspiracje do tego, by dawać ludziom radość i światłość, a realizować je będzie na nowo powstałym kanale medytacyjnym, pod nazwą "Akademia Przebudzenia".

"Ruszam z kanałem na YouTube. Będziecie mogli sięgać tam po różne rzeczy, które, mam nadzieję, poprawią wam nastrój. Pomyślałam o tym kanale, bo zawsze chciałam wspierać ludzi, dawać im radość, światłość, sztukę, wzruszenie, refleksje" - ogłosiła piosenkarka. premiera kanału miała miejsce 23 kwietnia, a już teraz pierwszy z materiałów został wyświetlony blisko 12 tysięcy razy.

W kolejnym odcinku Górniak podzieliła się swoją medytacją poranną. Jej fani są pomysłem zachwyceni, czemu dają upust w komentarzach.

"Edi! Ale się wzruszyłam! Już samo ciepło Twojego głosu jest ukojeniem, cieszę się, że jesteś tu dla nas. Kocham" - głosi jeden z wpisów.

RadioZET.pl/AS