Obserwuj w Google News

Dominika Tajner musi poddać się kolejnej operacji. Wykryto u niej guza. "Poczułam przerażenie"

2 min. czytania
19.10.2021 10:00
Zareaguj Reakcja

Dominika Tajner musiała poddać się operacji po tym, jak w jej piersi wykryto guza. Była żona Michała Wiśniewskiego poinformowała, że czeka ją kolejna wizyta w szpitalu. Czyżby to nie był koniec jej kłopotów zdrowotnych?

Dominika Tajner
fot. MAREK MALISZEWSKI/REPORTER/ EAST NEWS

Dominika Tajner to córka Apoloniusza Tajnera, sławnego trenera polskich skoczków narciarskich, jednego z ojców sukcesu Adama Małysza i krajowej reprezentacji. Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie na kierunkach: Turystyka i Rekreacja oraz Odnowa Psychosomatyczna doskonale odnalazła się w biznesie i dała poznać jako sprawna bizneswoman i kołcz, jednak medialną popularność zyskała dzięki głośnemu związkowi z liderem Ich Troje Michałem Wiśniewskim. Para pobrała się w 2012 roku, siedem lat później wzięli rozwód, a Dominika miała mocno przeżywać rozstanie. Na szczęście w 2021 roku pojawiła się informacja o jej związku z 62-letnim Cypryjczykiem. Tajner wykorzystała swoje pięć minut popularności i zatańczyła w "Tańcu z gwiazdami" i próbowała swoich sił w "Agent. Gwiazdy".

Dominika jest także aktywna w mediach społecznościowych, jej profil na Instagramie obserwuje ponad 70 tysięcy użytkowników, którzy mają okazję obserwować życie prywatne i zawodowe celebrytki. Niestety,  w ostatnim czasie córka Apoloniusza Tajnera zmaga się z problemami zdrowotnymi. W październiku 2021 roku przeszła operację, której powodem był nowotwór piersi.

- Miesiąc temu, przy jakiś przypadkowych badaniach, potrzebowałam zrobić USG piersi. Okazało się, że mam guza, wielkiego guza - 3 cm na 1,9 cm i że nie wygląda to wszystko za dobrze (...) W piątek operacja się udała, wszystko jest dobrze... - powiedziała, ledwie powstrzymując łzy. Cały ten "potwór" został usunięty i wyrzucony w siną dal. (...) To są łzy szczęścia - opowiadała za pośrednictwem sieci.

Niestety, Dominika poinformowała swoich fanów, że czeka ją kolejna operacja.

Idol
10 Zobacz galerię
fot. PIOTR FOTEK/REPORTER/East News
Redakcja poleca

Dominika Tajner musi przejść kolejną operację. Córce Apoloniusza Tajnera usunięto guza

Na szczęście nowotwór okazało się nie być złośliwy, a Tajner powoli dochodzi do siebie. W rozmowie z "Twoim Imperium" wyznała, że diagnoza była dla niej szokiem, tym bardziej że stara się dbać o swoje zdrowie.

- Byłam w szoku, nie mogłam uwierzyć. Szczególnie że prowadzę zdrowy styl życia i regularnie wykonuję badania profilaktyczne, bo jestem obciążona genetycznie (...) Moja mama w przeszłości chorowała na nowotwór. Gdy szok minął, poczułam przerażenie. Na szczęście miałam wokół siebie bliskich ludzi - czytamy.

Dominika na łamach magazynu poinformowała także, że będzie musiała poddać się kolejnemu zabiegowi. 

- Jestem jeszcze oszołomiona. Przede mną długa rekonwalescencja, a także rekonstrukcja piersi. Ale lekarz prowadzący powiedział, że mogę nadal prowadzić aktywny styl życia. Tego się trzymam! - podsumowała.

Cieszymy się, że wszystko dobrze się skończyło, życzymy zdrowia i gratulujemy pozytywnego podejścia do życia.