Obserwuj w Google News

Dominika Tajner nadal ma tatuaż z imieniem Wiśniewskiego. Musi przez niego pocierpieć

2 min. czytania
29.04.2021 18:09

Dominika Tajner i Michał Wiśniewski rozwiedli się już niemal dwa lata temu. Choć obydwoje poszli swoją drogą, znaleźli kolejną miłość, a Michał zdążył już nawet doczekać się dziecka ze swoją nową żoną, na ciele córki słynnego trenera skoczków narciarskich nadal widnieje ślad po burzliwym małżeństwie z czerwonowłosym artystą. Jest to tatuaż z imieniem Wiśniewskiego. Dominika ujawniła, jakie ma co do obrazka plany.

Dominika Tajner
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/EAST NEWS

Dominika Tajner i Michał Wiśniewski byli małżeństwem przez siedem lat. Rozwiedli się we wrześniu 2019 roku. W tym dość krótkim okresie obydwoje zbudowali kolejne związki. Wiśniewski z żoną Polą doczekał się już potomka i deklaruje zapał na kolejnego. Dominika z kolei długo ukrywała swoją miłość. Wreszcie wyszło na jaw, że związała się ze starszym o 20 lat mężczyzną. Jest to pochodzący z Cypru 62-letni Dimitris, mający w swoim kraju status celebryty.

Jak deklaruje była żona Michała Wiśniewskiego, jej obecny partner jest dojrzały, spokojny i bardzo troskliwy. Nadal jednak po obecnym mężu Tajner ma ślad nie tylko w sercu, ale i na ciele. To tatuaż, który w tym momencie stał się dla niej udręką.

Zobacz także: Dominika Tajner w objęciach ukochanego. Pokazała pierwsze zdjęcie z nowym partnerem [FOTO]

Dominika Tajner chce się pozbyć tatuażu z imieniem Wiśniewskiego

Dominika Tajner nie jest zadowolona z pamiątki po byłym mężu. Obrazek, który zrobiła w przypływie uczuć do Wiśniewskiego, jest spory. Nie jest łatwo go usunąć, ani od razu zakryć. Jednak pokaźnych rozmiarów imię byłego partnera, które każdego dnia Dominika musi oglądać na swoim ramieniu, przeszkadza jej już na tyle, że zdecydowała się na bolesny proces usuwania laserem.

"Uznałam, że dosyć duży mam ten tatuaż i nie chcę robić jakiegoś ciemnego, żeby przysłonić Michała na już. (...) Usunę tatuaż i później zrobię nowy" - cytuje Pomponik.

Niestety, proces jest długotrwały, a po kilkunastu sesjach tatuaż jest nadal widoczny, choć już bardzo słabo. Dominika obawia się też możliwych blizn. komentując proces usuwania tatuażu Dominika pokusiła się też o r adę dla innych zakochanych: "Odradzam wszystkim tatuaże z imionami. Bardzo mocna lekcja" - powiedziała.

Co ciekawe, Wiśniewski, słynący z zamiłowania do obrazków na ciele, już dawno zdążył się swojej pamiątki po małżeństwie z Dominiką pozbyć.

RadioZET.pl/AS