Obserwuj w Google News

Dominika Tajner w objęciach ukochanego. Pokazała pierwsze zdjęcie z nowym partnerem [FOTO]

2 min. czytania
12.04.2021 17:44
Zareaguj Reakcja

Dominika Tajner układa swoje życie u boku nowego partnera. Teraz po raz pierwszy pokazała zdjęcie ze swoim wybrankiem. Była żona Michała Wiśniewskiego pozuje w objęciach tajemniczego mężczyzny.

Dominika Tajner
fot. TRICOLORS/East News

Dominika Tajner przez 7 lat była żoną Michała Wiśniewskiego. Czwarte małżeństwo lidera Ich Troje zakończyło się w 2019 roku. Od tego czasu byli małżonkowie ułożyli sobie życie na nowo. Wokalista związał się z nową ukochaną, z którą doczekał się już syna - chłopiec otrzymał imię Falco Amadeus. Tymczasem Dominika Tajner zaczęła spotykać się z tajemniczym mężczyzną. Ostatnio postanowiła uchylić rąbka tajemnicy na jego temat.

- Wybrańcem jest taki mężczyzna, z którym się znam trochę dłużej, jest troszkę ode mnie starszy. Bardzo jest dla mnie dobry i nie mieszka w Polsce. Teraz widujemy się głównie na kamerce, dlatego, że on mieszka na Cyprze i tam w ogóle był całkowity lockdown jeszcze niedawno. Wybieram się do niego, jeżeli oczywiście COVID nas puści - wyznała w rozmowie z portalem JastrząbPost.

Zobacz także:  Dominika Tajner ujawnia, kim jest jej nowy partner. Dzielą ich setki kilometrów

Dominika Tajner na zdjęciu z nowym partnerem [FOTO]

Dominika Tajner tęskni za ukochanym, z którym nie może spotkać się przez trzecią falę pandemii koronawirusa. Teraz postanowiła opublikować ich wspólne zdjęcie na tle restauracji Marina Breeze. Fotografia została wykonana na Cyprze, gdzie mieszka jej wybranek. Dominika Tajner ma na sobie długą czerwoną suknię i radośnie uśmiecha się do zdjęcia. Gwiazda wciąż ukrywa jednak tożsamość ukochanego - tym razem zasłoniła jego twarz graficznym serduszkiem.

- Tęsknię za Tobą kochanie... - napisała.

Myślicie, że za jakiś czas zdecyduje się pokazać światu swojego partnera?

Dominika tajner z partnerem
fot.