Obserwuj w Google News

Dominika Tajner szczerze o nowym partnerze. Spora różnica wieku: "Ma 62 lata"

2 min. czytania
14.04.2021 12:20
Zareaguj Reakcja

Dominika Tajner coraz częściej opowiada o swoim nowym partnerze. Ostatnio na jej profilu na Instagramie pojawiło się pierwsze zdjęcie z ukochanym. Teraz celebrytka postanowiła uchylić rąbka tajemnicy o swoim związku.

Dominika Tajner
fot. Adam Jankowski/REPORTER/East News

Dominika Tajner odnalazła nową miłość po rozstaniu z wokalistą Ich Troje - Michałem Wiśniewskim. Celebrytka niespełna pół roku temu zdradziła fanom, że jest w związku. Mimo to do niedawna nie ujawniała szczegółów tej relacji. Gwiazda wciąż nie pokazała w pełni swojego ukochanego. Kilka dni temu opublikowała ich pierwsze wspólne zdjęcie, jednak zakryła twarz partnera emotikonem serca. Teraz w rozmowie z Jastrząb Post postanowiła uchylić rąbka tajemnicy na temat swojego związku.

- Jest to związek na odległość. On jest na Cyprze. I wczoraj przyjechałam wcześniej do domu, po prostu poszłam spać i nie odbierałam telefonu. I on już zdenerwowany wieczorem mówi: "Dominika, Ty na pewno nie masz żadnego chłopka, z nikim się nie spotykasz w tej Polsce?". No to wrzuciłam zdjęcie, żeby nie było i mówię: "Masz, jestem tylko Twoja" - przyznała celebrytka.

Zobacz także:  Dominika Tajner pokonała koronawirusa. Opowiedziała, jak przeszła chorobę

Dominika Tajner o nowym partnerze. Jest od niej starszy o 20 lat

W rozmowie z dziennikarką Jastrząb Post celebrytka zdradziła, że jej partner jest od niej sporo starszy. Różnica wieku jej jednak nie przeszkadza. Gwiazda ma nadzieję, że już wkrótce będą mogli ponownie się spotkać - tym razem w Polsce.

Jest ode mnie starszy o 20 lat. Ma 62 lata. Zupełnie mi to nie przeszkadza. Jest dojrzały i spokojny. Do tego bardzo troskliwy. Wnosi w moje życie dużo spokoju. Pod koniec maja będzie w Polsce, to w końcu będę mogła go Wam przedstawić - podsumowała Dominika Tajner.