Zamknij

Dominika Tajner schudła osiem kilogramów. Zdradziła, jak to zrobiła

30.06.2021 09:52

Dominika Tajner zrzuciła osiem kilogramów. Gwiazda już za kilka dni weźmie udział w charytatywnej gali bokserskiej. Na ringu zmierzy się ze swoją przeciwniczką - modelką. W rozmowie z Jastrząb Post Dominika zdradziła, jak udało się jej schudnąć.

Dominika Tajner
fot. Adam Jankowski/ Reporter/ East News

Dominika Tajner po rozstaniu z Michałem Wiśniewskim na dobre rozgościła się w show-biznesie. Wystąpiła w m.in. "Tańcu z gwiazdami" i chętnie zapraszana jest do kolejnych projektów. Tajner już za kilka dni weźmie udział w charytatywnej gali bokserskiej, która odbędzie się na zamku w Ogrodzieńcu. Dominika postanowiła zrzucić kilka kilogramów. W rozmowie z Jastrząb Post zdradziła, dlaczego postanowiła zrzucić kilogramy.

Zobacz też: Dominika Tajner ujawnia, kim jest jej nowy partner. Dzielą ich setki kilometrów

 Dominika Tajner schudła osiem kilogramów. Zdradziła, jak to zrobiła

"8 kilo. Może już nawet trochę więcej. Poza tym jest to sport, jaki jest. Stoimy tu i leje się z nas, bo jest gorąco i jeszcze trzeba się poruszać. Będę z taką modelką walczyć, że trochę musiałam schudnąć" - powiedziała Tajner. Była żona Michała Wiśniewskiego zdradziła, jak udało się jej zrzucić kilogramy. Przyznała, że cały czas zmienia dietę.

"Cały czas zmieniam dietę. Trochę czasem brakuje mi energii, czasem czegoś. Nie mogę wszystkiego zdradzać" - powiedziała.

Dominika Tajner i Michał Wiśniewski pobrali się 30 czerwca 2012 roku. Razem wychowywali jej syna Maksymiliana z pierwszego małżeństwa. Ich związek nie przetrwał jednak próby czasu. 12 marca 2019 roku Tajner poinformowała w mediach społecznościowych, że Michał Wiśniewski złożył pozew rozwodowy.

loader