Obserwuj w Google News

Michał Wiśniewski pokazał romantyczne zdjęcie z żoną. Świętują rocznicę ślubu [FOTO]

2 min. czytania
13.04.2021 14:51
Zareaguj Reakcja

Michał Wiśniewski jest w szczęśliwym związku z piątą żoną - Polą. Para niedawno doczekała się synka - Falco Amadeusa. Wiśniewscy świętowali pierwszą rocznicę ślubu, a romantycznymi zdjęciami pochwalili się na swoich Instagramach.

Michał Wiśniewski
fot. Tricolors/ East News

Michał Wiśniewski rok temu po raz piąty stanął na ślubnym kobiercu. Razem z ukochaną Polą gwiazdor Ich Troje świętuje pierwszą rocznicę ślubu. Z tej okazji na profilach zakochanych pojawiły się romantyczne zdjęcia. Michał zamieścił zdjęcie z uroczej sesji zdjęciowej. Z kolei na profilu Poli pojawiła się fotografia ze ślubu. Na Instagramach obydwojga zagościły romantyczne opisy.

Zobacz też:  Michał Wiśniewski będzie miał kolejne dziecko? Pod zdjęciem sypią się gratulacje [FOTO]

 Michał Wiśniewski pokazał romantyczne zdjęcie z żoną. Świętują rocznicę ślubu [FOTO]

"Rok od ślubu i prawie dwa lata razem. Jak mówił klasyk żołądki nie są dobrym miejscem do hodowania motyli, ale ja czuję je każdego ranka i z tym samym uczuciem kładę się spać Dziękuję, że jesteś " - napisał Michał Wiśniewski.

Pod postem Wiśniewskiego pojawiło się mnóstwo ciepłych komentarzy fanów, którzy życzyli zakochanym wiele miłości.

Z kolei Pola Wiśniewska postanowiła przybliżyć fanom jeden z cytatów Marka Hłasko.

"Nie widziałem jeszcze ludzi, którzy spotkaliby się w dobrym miejscu życia. Takiego miejsca w życiu nie ma i być nie może. Zawsze zdaje się, że jest zbyt późno lub zbyt wcześnie; że zbyt wiele doświadczenia albo że zbyt mało. Zawsze coś stoi na przeszkodzie".

"My rok temu mieliśmy tę odwagę, by dać sobie z  @m_wisniewski1972 szansę na szczęśliwe życie. Warto było. Dziś mając siebie, mamy wszystko" - napisała Pola Wiśniewska. Pod koniec stycznia para po raz pierwszy została rodzicami synka - Falco Amadeusa.

Rozlicz PIT i przekaż 1 procent Fundacji Radia ZET