Obserwuj w Google News

Dominika Tajner ujawnia, kim jest jej nowy partner. Dzielą ich setki kilometrów

2 min. czytania
24.02.2021 14:11
Zareaguj Reakcja

Dominika Tajner układa sobie życie po rozwodzie z Michałem Wiśniewskim. Była żona lidera Ich Troje niedawno oficjalnie poinformowała, że jest w związku. Kim jest jej nowy wybranek? 

Dominika Tajner
fot. VIPHOTO/East News

Dominika Tajner przez 9 lat była żoną Michała Wiśniewskiego. Wielu osobom z otoczenia pary wydawało się, że wielokrotnie rozwiedziony wokalista Ich Troje przy takiej kobiecie jak Dominika - dojrzałej i trzymającej się z dala od show-biznesu w końcu się zmieni i ustatkuje na całe życie. Niestety po kilku szczęśliwie spędzonych latach wokalista nieoczekiwanie złożył papiery rozwodowe.

Kulisy rozstania Tajner i Wiśniewskiego były szeroko opisywane w mediach. Córka Apoloniusza Tajnera mówiąc o przyczynach rozpadu związku wskazywała na rutynę i stopniowe oddalanie się od siebie. Byłym małżonkom udało się jednak zachować przyjacielskie relacje, które nie zmieniły się nawet po tym, gdy Michał prędko poślubił nową wybrankę i doczekał się z nią dziecka. 

Michał Wiśniewski pokazał pierwsze zdjęcie z sekretnego ślubu. Pola zachwyciła kreacją [FOTO] 

Dominika Tajner jest w związku. Kim jest jej nowy partner?

Po rozwodzie wiele zmieniło się także w życiu Dominiki. Gwiazda celebryckiego "Agenta" od kilku miesięcy jest w poważnym związku, co potwierdziła zmianą statusu na Facebooku. Wiadomo, że podobnie jak większość współczesnych singli celebrytka poszukiwała miłości w internecie. W końcu udało jej się zapoznać kogoś, kto bardzo przypadł jej do gustu. Tajner zdradziła, że jej nowy partner mieszka na Cyprze. 

Wybrańcem jest taki mężczyzna, z którym się znam trochę dłużej, jest troszkę ode mnie starszy. Bardzo jest dla mnie dobry i nie mieszka w Polsce. Teraz widujemy się głównie na kamerce, dlatego, że on mieszka na Cyprze i tam w ogóle był całkowity lockdown jeszcze niedawno. Wybieram się do niego, jeżeli oczywiście COVID nas puści - wyznała w rozmowie z portalem JastrząbPost. 

Była żona Michała Wiśniewskiego na razie nie chce afiszować się z nowym związkiem w mediach społecznościowych. Ma jednak nadzieję, że aktualny wybranek okaże się tym na całe życie. Dominika Tajner ma za sobą dwa nieudane małżeństwa. Przed Wiśniewskim była związana z Juliuszem Idzikiem, z którym ma 15-letniego syna Maksymiliana. 

Michał Wiśniewski żali się, że jest postrzegany przez ludzi jako "dzieciorób i "rozwodnik"