Zamknij

Dominika Tajner pokazała nowego partnera. Przez długi czas go ukrywała [FOTO]

09.08.2021 16:07

Dominika Tajner pierwszy raz uchyliła rąbka tajemnicy i opublikowała zdjęcia ze swoim partnerem. Była żona Michała Wiśniewskiego związała się z 62-letnim Cypryjczykiem. Jak widać na ostatnich fotografiach, ich miłość wyraźnie kwitnie.

Dominika Tajner
fot. TRICOLORS/East News

Dominika Tajner zdobyła rozpoznawalność jako jedna z żon wokalisty zespołu Ich Troje - Michała Wiśniewskiego. Piosenkarz znany jest z tego, że wielokrotnie stawał na ślubnym kobiercu. Małżeństwo z Tajner było jego czwartym i trwało około 7 lat. Rozstanie było wyjątkowo bolesne dla córki Apoloniusza Tajnera, jednak celebrytka zdołała już ułożyć sobie życie u boku nowego mężczyzny. Gwiazda już jakiś czas temu wyznała, że spotyka się z 62-letnim Cypryjczykiem.

- Jest to związek na odległość. On jest na Cyprze [...] Jest ode mnie starszy o 20 lat. Ma 62 lata. Zupełnie mi to nie przeszkadza. Jest dojrzały i spokojny. Do tego bardzo troskliwy. Wnosi w moje życie dużo spokoju. Pod koniec maja będzie w Polsce, to w końcu będę mogła go Wam przedstawić - przekazała kilka miesięcy temu w rozmowie z portalem Jastrząb Post.

Dominika Tajner pokazała partnera. To 62-letni Cypryjczyk

Dominika Tajner do tej pory nie pokazywała twarzy swojego ukochanego. Choć publikowała zdjęcia z partnerem, zwykle zakrywała jego wizerunek. Teraz postanowiła odejść od tej zasady i ujawnić, jak wygląda jej partner. Dominika Tajner zamieściła w mediach społecznościowych dwa zdjęcia i zrelacjonowała randkę z mężczyzną w restauracji "U Fukiera" Magdy Gessler. Demetris, bo tak nazywa się partner Tajner, jest wyraźnie zadowolony z pobytu w Polsce i tego, że mógł spotkać się ze swoją ukochaną.

Myślicie, że celebrytka będzie częściej publikować zdjęcia ze swoim wybrankiem?

dominika-tajner-z-partnerem
fot.
Tajner
fot. Facebook/@dominika.tajner.5
loader